Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Andrew...

Mi a véleményetek Andrew Tate-ről (Top G)?

Figyelt kérdés

2022. dec. 1. 11:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 22/173 anonim ***** válasza:
91%
#20 nem világos, hogy csak trollkodsz-e 😂😂😂
2022. dec. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/173 anonim ***** válasza:
85%
Mentális beteg komplexusos xar
2022. dec. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/173 anonim ***** válasza:
60%

https://www.youtube.com/shorts/5dzz1uJ4Nig

A legtöbb ember azt sem tudja miért utálja, csak azért utálják, mert menő utálni...

2022. dec. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/173 anonim ***** válasza:
45%

https://www.youtube.com/shorts/o3YxX2oWB_U

Bizony vannak nők is, akik szeretik. W nő. Tuldonevidevide tuledonevidevide ♬♬♬

2022. dec. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/173 anonim ***** válasza:
82%

Egyetlen egy dolog szórakoztató benne: az, ahogy előadja hogy ő a leghidegebb, legracionálisabb, legmaszkulinabb tökéletes férfipéldány, a mentálisan fejletlen rajongói pedig így is tekintenek rá, de mindig amikor megszolal ez a csávó, úgy beszél, mint valami 14 éves.

Pl egyszer egy interjún megkérdezték tőle, hogy miért visel mindig napszemüveget, ő meg ahelyett hogy egy-két mondatban válaszolt volna mint egy normális felnőtt ember, elkezdett flegmáskodni, hogy na mi van, tudni akarod miért van rajtam mindig napszemüveg? akarod elmondjam? jól van, elmondom...

Ez a hülye képtelen úgy beszélni mint egy rendes ember. Így csak az "edgy" kistinik beszélnek😅

Ezért is van annyi ténylegesen tini rajongója szerintem.

A gyerekek nincsenek hozzászokva hogy egy felnőtt szájaljon ilyen pökhendi stílusban (az ő nyelvükön) ezért azt hiszik hogy ő az isten.


Amúgy meg az a véleményem róla hogy kártékony, jobb lenne a világ nélküle.

2022. dec. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/173 A kérdező kommentje:
Kártékony XDDDDDD
2022. dec. 2. 14:10
 28/173 anonim ***** válasza:
44%
#27 igen. Nem a semmiért tiltották ki mindenhonnan
2022. dec. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/173 A kérdező kommentje:

Azért tiltották ki mert ki meri mondani az igazságot az egész világ működéséről, és próbálja a férfiakat az elnyomásból, az elgyengülésből kihozni, valamint hogy ne ragadjunk benn a mókuskerékben.

Személyes tapasztalatból beszélek hogy nagyon sokmindent köszönhetek neki, mert bár nem értek vele mindig egyet 100%-osan, de felnyitotta a szemem nagyon sok dologgal kapcsolatban, miatta kezdtem el egészségesebb életmódot folytatni, elkezdtem edzeni járni, és próbálok kitörni a rabszolga életmódból. Van egy stílusa nyilván de azt én inkább szórakoztatónak tartom, és a mögöttes tartalmat nézem elsősorban.

2022. dec. 2. 14:28
 30/173 anonim ***** válasza:
96%
#29 a férfiak elnyomásából? Miközben arról beszél, hogyan irányítja bele a csajokat a prostitúcióba, mint valami haszonállatokat? Nem hiteles a csávó. Az, hogy politikailag inkorrekt csak többed rangú kérdés.
2022. dec. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!