Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Folytatódni fog még a Hunter...

Vinkó Márton kérdése:

Folytatódni fog még a Hunter Street 4. évada?

Figyelt kérdés
Gondolom ismeritek a sorozatot. A 4. évadának első felét (az első 10 részt) még most júniusban leadták, azonban a második feléről még mindig nincs semmi hír (mégcsak nem is ismétlik az első 10 részét sem). Nem tudja esetleg valaki, hogy folytatódni fog? És esetleg azt is, hogy kb mikor?

2021. júl. 23. 22:40
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
Én tudom mikor fog fojtatódni a Hunter street kölykök póráz nélkül
2021. aug. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Ohh
2021. aug. 1. 22:46
 3/47 anonim ***** válasza:
EL mondom Most ugye megy az Egy csipetnyi bűvölet na annak hogyha vége lesz akkor fog fojtatódni sztem Szeptemberben lesz vége az Ecsp - nek Egy csipetnyi bűvölet ha rosszul írtam a rövidítés akkor bocsi
2021. aug. 2. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:

Képzeld, én is pont ugyan erre gondoltam :D


Amúgy én addig is (végig)nézem az Egy csipetnyi bűvöletet (az első évadot Sorozatbaráton néztem végig, a másodikat pedig egész eddig a Mindigtvgo-n). Most nézem egyébként először, és nekem tetszik is az Ecsb, úgyhogy addig is van mit néznem :D

2021. aug. 2. 11:43
 5/47 anonim ***** válasza:
Amúgy ma az Ecsb után a Goldie és a nagyon nagy korúak helyett Varázslatos holmik irodája lesz örülsz?
2021. aug. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
Lehet igen, de még nem néztem végig az Ecsb-et, és amúgy a Goldie és a nagyon nagy korúakba is tervezek belenézni (mostanában szeretek ilyen sorozatokba belenézni, vagy akár végignézni is :D).
2021. aug. 2. 14:52
 7/47 anonim ***** válasza:
Tényleg?
2021. aug. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
Hát sajnos nem tudsz belenézni a Goldie és a nagyon nagy korúak a mert ma 19:30-tól 19:55-ig Varázslatos holmik irodája lesz
2021. aug. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
Mármint nem úgy értettem, hanem hogy ha esetleg valahol fent van. (és nem is feltétlenül mostanában)
2021. aug. 2. 19:26
 10/47 A kérdező kommentje:
(meg amúgy a TeenNick-en még megy)
2021. aug. 2. 19:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!