Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nálunk mikor jelenik meg a...

Vinkó Márton kérdése:

Nálunk mikor jelenik meg a Hunter street: kölykök póráz nélkül 4. évada?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 30. 13:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Szia én is tettem fel ilyen kérdést de most láttam a wikipédián ha elkezded szerkeszteni

[link]

Ezt akkor láttod hogy a nickelodeonon június 7.én lesz

2021. máj. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Már láttam a kérdésedet, és köszi hogy szóltál. Nagyszerű :D
2021. máj. 10. 23:42
 3/21 anonim ***** válasza:

Szia én vagyok az megint

Már fent van az előzetes is

[link]

2021. máj. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2021. máj. 17. 20:07
 5/21 A kérdező kommentje:

Amúgy láttam már eredeti nyelven is az előzetest.


És egyébként elég menőnek néz ki.


Az egyetlen dolog amit sajnáltam, az az hogy Sal felszívódott (még nem tudom hogy hogyan, majd kiderül...), illetve hogy nem tért vissza Tess és Max (Daniel ha jól tudom visszatért...), pedig Tess volt a kedvenc szereplőm, Max pedig az egyik oka a sorozat létezésének. Viszont Jenny a 2. évadból visszajött és ő is elég jó csaj (igazából bár előtte nem sokat szerepelt, de őt is hiányoltam egy kicsit a 3. évadból...), és amúgy sejtem, hogy ő kb hogyan kerül elő, de majd még leigazolódik hogy a sejtésem bevált-e. És kevesebb mint egy hónap van már csak hátra :D

2021. máj. 17. 20:22
 6/21 anonim ***** válasza:
Igen láttam. én meg Sal hiányolom mert nekem ő volt a kendvenc szereplőm én is úgy érdeklődőt a számítógép iránt mint ő
2021. máj. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Sal-t mások is hiányolják...
2021. máj. 18. 16:04
 8/21 anonim válasza:
Én azt olvastam, hogy Sal egy svájci iskolába megy tanulni és ezért nem tér vissza, sajnos. Pedig nélküle nem lesz ugyanolyan.
2021. máj. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Én úgy állok hozzá, hogy akkor meglátjuk, hogy Jenny milyen lesz / kihoznak-e belőle annyit, hogy kárpótoljon Sal távollétéért...
2021. máj. 18. 22:48
 10/21 anonim ***** válasza:
Én meg az új 2 szereplőre vagyok kiváncsi az introban úgy láttam Josh és Florian lesz a 2 új szereplő
2021. máj. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!