Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Andrew Tate...

Szerintetek Andrew Tate leverne téged sakkban?

Figyelt kérdés

2022. dec. 23. 09:18
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:
85%
Nyíltan nőgyűlölő, számos rendőrségi ugye van/volt emberkereskedelem miatt. Jó emberek nem keverednek ilyen ügyekbe.
2022. dec. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 Baluba ***** válasza:
90%
Gyors google keresés alapján 1600 az online blitz ratingje. Mivel nekem 1900 körül van, így várhatóan a meccsink kb 82%-át nyerném meg.
2022. dec. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy Andrew Tate hamarabb fakadna sírva,mint ti bármilyen esetben.Csakmert ilyen hisztisnek akarjátok beállítani
2022. dec. 23. 16:37
 14/69 anonim ***** válasza:
92%

"9:Miért lenne szar alak?Lehet nagyon Jóba lennél vele,ha ismernéd"


Egy videós trógert a videói alapján ismernek nem? Bármilyen is mint magánszemély, szar dolgokat csinál a videóiban, legyen bármilyen is emberileg. Sok oka lehet a szar videók gyártásnának persze, de azt tudjuk róla, ő ezt teszi.


Amúgy kiállnék vele sakkban, de ha nyerek, fizessen, úgyis gazdag nem? xD

2022. dec. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 anonim ***** válasza:
92%

"Nyíltan nőgyűlölő, számos rendőrségi ugye van/volt emberkereskedelem miatt. Jó emberek nem keverednek ilyen ügyekbe."


A szar videói alapján mondjuk nem az emberkereskedelemre meg a rendőrségi ügyekre gondoltam, hanem a polgárpukaksztó baromságaira. Előző vagyok. Igazából annyira nem is ismerem.

2022. dec. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 A kérdező kommentje:
14:Hát kickboxban még csak össze sem lehetne hasonlítani titeket.Sakkban viszont már nagyon kiskorában versenyeket nyert,tehát ne nézd le annyira
2022. dec. 23. 21:48
 17/69 Thunderfairy ***** válasza:
90%
Ki az az Andrew Tate?????
2022. dec. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos mert nem tudok nagyon sakkozni
2022. dec. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 anonim ***** válasza:
100%

[link]


A böriben?

2022. dec. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 anonim ***** válasza:
100%

"Csak hát az apja hivatásos sakkjátékos volt"

Nekem meg az apám lovász, és lóversenyző volt. Anyám országos bajnok atléta. Nagynénim országos 2. súlylökő. Én meg kettes voltam tesiből.

Igaz, emellett meg most lettem díjazott az országos IT megmérettetésben, és amatőr szinten félmaratoni futó vagyok, de összességében: attól, hogy kinek mi a szülője, még nem jelent semmit.


"Lehet nagyon Jóba lennél vele,ha ismernéd"

Vagy nem.

Még ha velem normális is, olyannal nem lennék jóban, akinek az alapvető értékrendje teljes mértékben ellenkezik az enyémmel. Eleve a nőgyűlölet, meg általánosságban a gyűlöletes személyiség kizáró ok, hogy valakit közel engedjek magamhoz.


"Hát kickboxban még csak össze sem lehetne hasonlítani titeket."

És hol volt itt kérdés a kickbox?

Egyébként meg nem is akarnám. Rémesen taszít az a sport. Meg minden olyan sport, aminek 80%-a az agresszión, és a nyers erőn alapul.

Bár kétségtelen, a böriben ennek jó hasznát fogja venni.


Ami pedig a sakkteljesítményét illeti: 1600-as a pontszáma. Én csak a Lichess és Chess.com élőmre tudok hagyatkozni, tekintve, hogy hivatalos versenyekre nem járok, de szerintem olyan 50-50% lenne az eredményünk. Bár a pontosabb becsléshez jó lenne látni, és elemezni pár partiját.


Egyébként meg ez a kérdés miért is lényeges?

2023. jan. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!