Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Andrew Tate...

Szerintetek Andrew Tate leverne téged sakkban?

Figyelt kérdés

2022. dec. 23. 09:18
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 A kérdező kommentje:
De Andrew Tate már kiskorában versenyeken indult,és le tudott verni nála idősebbeket is,de láttam olyan videót is,amikor egy sakkmestert vert meg elég gyorsan.Amúgy linkelj már egy olyan videót,ahol Tate nőgyűlölő dolgot mond!
2023. jan. 5. 13:15
 22/69 anonim ***** válasza:
2023. jan. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 A kérdező kommentje:
Az nőgyűlölő,hogy átlagosan a nők kevésbé vezetnek jól?Ez tény.Én is így látom,mint ahogy minden épeszű ember.De mondjuk főzni a nők főznek jobban.És valóban,nem egyenrangú egy nő egy férfival.Ebben is igaza van!Egy nő nem tud átlagban olyan dolgokat csinálni,mint a férfi.A férfi az erősebb,ő a csaladfő.Neki kell a nőt megvédeni.Ebben sem látok kivetni valót.Amúgy meg ilyet nem mondott Tate,hogy a nők olyanok,mint a kutyák,csak azt mondta,hogy nem tehetsz róla,ha egy nő,gyerek ,vagy egy kutya nem engedelmeskedik.Amúgy most már biztos vagyok benne,hogy nő vagy
2023. jan. 5. 23:48
 24/69 anonim ***** válasza:
jó nagyot tévedtél akkor, azt nem tudom hogy a #20 válaszoló nő vagy sem, de én aki küldte a linket, nem :D
2023. jan. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 A kérdező kommentje:
Akkor még szánalmasabb lehetsz
2023. jan. 6. 09:18
 26/69 anonim ***** válasza:

Engem valószínüleg legyőzne, mert nem gyakoroltam mostanában túl sokat, de vannak ismerőseim 1800as 2000es ELO pontokkal, valószínüleg őket az esetek nagyrészében nem győzné le.

"Kiskorában versenyeken indult..." ez nem túl objektív érték. A sakk pont olyan, ahol egyértelmű listák vannak. Ügyes játékos biztosan de nem a világ legjobb GM-jei közé tartozik ez tény.

Ez a kickboxban meg biztosan jobb dologra, általaban óvodában megérti egy gyerek, hogy ha veszít valamiben, akkor nem az a megoldás, hogy megüti a nyertest.😅

2023. jan. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
100%
#23 de miért kellene egy nőnek engedelmeskedni egy férfinak? Vagy egy férfinak engedelmeskedni a nőnek? Kihúznád a fejed az 1920as évekből?
2023. jan. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 A kérdező kommentje:
Ha például hajnali kettőkor miniszoknyában akar sétálni,akkor nem engedem.Az én felelősségem,hogy vigyázzak rá,mert nagyon sok mindennek ki van szolgáltatva
2023. jan. 6. 23:16
 29/69 anonim ***** válasza:
Nem engeded? Lefogod? Leütöd? Mit csinálsz pontosan?
2023. jan. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 A kérdező kommentje:
Attól függ.Ha lenne tőle gyerekem,akkor nagy lenne a gáz,de valszeg ilyen nővel amúgy se kezdenék.
2023. jan. 6. 23:29
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!