Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Sigma male emberek Andrew...

Sigma male emberek Andrew Taten kívül?

Figyelt kérdés
Olyanok, akik határozottak, nem érdekli őket mások véleménye, meg tesznek önmagukért, motiválnak, céltudatosak stb. Hogy ki mit csinált, most nem ez a kérdés, csak maga a jellem.

2023. jan. 23. 12:09
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
13%

Az első nyolc biztos nem szigma, hanem csicska.

Amúgy Brendan Schmidt még ilyen felvilágosult férfi, mint Andrew. Ikonja az igazi férfiasságnak.

2023. jan. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
29%

Dehát Andrew nem ikonja az igazi férfiasságnak.

Javíts ki, ha tévedek, de egy férfia jellemző az egyenes beszéd és a becsület.

Mint ilyen, egy igazi férfit nem fognak még csak megkörnyékezni sem azzal, hogy ilyen-olyan simlis ügyei lennének, mert egyszerűen fedhetetlen.


Ráadásul Andrew maga mondta, hogy ő toxikus férfi...

2023. jan. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
0%

Elég szexista kijelentés az, hogy "egy férfia jellemző".

Remélem nem femsplainelsz a továbbiakban, mert eléggé nyugtalanító a sovinizmusod.

2023. jan. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
21%

13, csak annyira szexista a férfiasságot kutatni, mint azt állítani, hogy van az igazi férfiasságnak ikonja. Egyik nélkül nem létezik a másik! Csak akkor lehet ikonja az igazi férfiasságnak valaki, ha definiáljuk az igazi férfiasságot, ezzel remélem egyetértesz.

De ha definiálni a férfiasságot szexista, akkor bizony igazi férfiasságról beszélni is az, aki meg ennek az ikonja, az maga a soviniszta szexizmus megtestesülése:D

2023. jan. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
15%

Ha te is egyetértesz vele, akkor miért zavar a szexizmus? Azt hittem azon sírtál, aztán szexizmussal érveltél, amire felhívtam a figyelmed. Remélem te meg azzal értesz egyet, hogy valami ellen harcolni majd ugyanazzal érvelni, ami ellen harcolsz nem túl logikus.

Nekem nincs bajom a szexizmussal. Büszke soviniszta, szexista vagyok.

Én felvállalom, ellentétben veled, aki a klozet mélyéről femsplainel.

2023. jan. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
78%
#15 de úgy tűnt hogy téged zavart, a 12-es kommentje, mert “szexista” volt szerinted. De ha nem zavar, akkor miért zavar? 😂😂
2023. jan. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
74%

Azért, mert az az ember, aki anti-szexista és szexizmussal érvvel szerintem elvtelen.

Az elvtelen emberek pedig aljas dolgokra képesek, ahogyan azt a jelen és a múlt is bizonyítja. Az pedig nyugtalanító, hogy tele van velük a társadalom.

❤️

2023. jan. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy mitől szexista az idézett szöveg? Szexista elvárni, hogy egy férfi legyen egyenes és tisztességes? Mert szerinted milyen egy férfi? Alávaló és hazudozó? Csak kérdezem.

Fordított esetben sem gondolom szexistának azt a mondatot, hogy egy nő legyen egyenes és tisztességes. Mi ezzel a gond?

2023. jan. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
65%

Ezt az egész szexizmus témát te hoztad be a 13as kommentedben. Nekem eszembe se jutott, hogy felszólaljak a szexizmus ellen, főleg, hogy amíg be nem hoztad, nem is volt téma.


Te azt állítotttad, hogy Andrew az igazi férfiasság ikonja.

Én meg azt állítom, hogy általánosságban az igazi férfira az illik, hogy egyenesen beszél és becsületes, nincsenek simlis ügyei.

Tekintve, hogy ez Andrew-ról nem mondható el, én megkérőjelezném, hogy Andrew valóban az igazi férfiasság ikonja lenne.

És hozzátettem, hogy ő maga is toxikus férfinak mondta magát, ami ugye messze áll az igazi férfitól.


Az, hogy a szexizmust te hogy keverted bele nem tudom, igazából nem is érdekel.

2023. jan. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
0%

Ez a megérzésem. Az érzéseknek nincsenek logikus okai.


Szerintem a szexizmus mentesség azt jelenti, hogy nincs semmiféle prekoncepció senki irányába. Mindenki olyan, amilyen.

Simán lehet valaki tisztességes egy bizonyos ember irányába, de alávaló egy másik ember irányába.

Az emberek nem gépek, hogy mindenkivel ugyanúgy viselkedjenek.

Lehet persze erőltetni egy bizonyos mintázatot valakire, de onnantól már nincs szabadság.

Miért fontos a tisztesség és egyenesség? Mert ez imponáló a partnernek.

Régen/most az is imponáló, hogy a konyhában éli az életét vagy drága autói vannak. Szóval ugyanúgy csak egy elvárás, hogy a másik mit csináljon, mert csak az lehet jó.

Nem igazán látom a különbséget.


Plusz egy ideig mindenki meg tudja játszani azt, hogy tisztességes, de bele fog fáradni a szerepbe. Egy ideig tolja, mert így akad majd horogra valaki. De elő fog jönni az igazi arca, majd amikor már jó mélyen benne vannak a kapcsolatban. És olyankor jön a sírás, szakítás, elválás vagy durvább dolgok.


Ha mindenki önmaga lehetne, ráerőszakolt viselkedések nélkül, akkor mindenki olyannal jöhetne össze, akit akar: jófiúval, jólánnyal, gazemberrel és a többi. És akkor normálisabb kapcsolatok lehetnének az emberek között, nem ilyen zsákbamacska szar.

2023. jan. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!