Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Sigma male emberek Andrew...

Sigma male emberek Andrew Taten kívül?

Figyelt kérdés
Olyanok, akik határozottak, nem érdekli őket mások véleménye, meg tesznek önmagukért, motiválnak, céltudatosak stb. Hogy ki mit csinált, most nem ez a kérdés, csak maga a jellem.

2023. jan. 23. 12:09
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

""Andrew sokkal inkább igaz férfi toxikusan, mint az, aki mondjuk azt állítja magáról becsületes, de egyszerre húsz nővel szexchatel egy időben vagy hasonló.""


Egyébként ezzel én is egyetértek.

Dee... azt a férfit aki összevissza hazudik ugyanúgy lenézem, sunyi jószágnak tartom.

Szóóval jaa, lehet, hogy jobb az említett illetőnél, de még mindig kerülendő suttyónak minősül. Tisztességes férfi alatt nem arra gondolunk aki tisztességesnek tűnik - hiszen a suttyók is annak tűnnek de nem azok, ettől lesznek suttyók - hanem tényleg az is.


Igen, a 3 több mint a 2, de ha 5 az alsó küszöbérték, akkor mindkettő bukó.

2023. jan. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
53%
Csak a sikertelen kisfiúk számára szigma male ő. Nekünk nőknek egy sértett kis lúzer, aki életében nem tudott összehozni egy párkapcsolatot egy mentálisan egészséges nővel.
2023. jan. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
Dan Bilzerian esetleg? :D
2023. febr. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
Lefogadom, hogy a 34-es szokott a legjobban csodálkozni, hogy miért nem kell a nőknek
2023. febr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
0%
#35 nem csodálkozok, igazából pont belexarok :D Utálom az embereket, magamat imádom legjobban, szóval egy barát meg semmiféle kolonc nem kell. Öreg, én felkészültem arra hogy egyedül döglök meg és felzabálnak a macskáim, és abszolút nem félek tőle. De legalább nem vagyok hipokrata, hogy kiszínezzem a dolgokat meg játszam az agyam
2023. febr. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
#36 akkor miért foglalkozol az emberekkel?
2023. febr. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%
36, ez szép és jó, de ha ennyire bevallottan nem értesz az emberkehez, nem megy gyakorlatilag semmi sem velük kapcsolatban, akkor légyszives ne tegyél már állításokat róluk.
2023. febr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!