Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek is Forstner...

Szerintetek is Forstner Csenge hangja olyan imádnivaló cuki ?

Figyelt kérdés
2023. febr. 9. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Nem, söt, engem kifejezetten irritál
2023. febr. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Forstner Csnege hangja egy tipikus elkényeztetett pitsa hangja, amilyen ő maga is. Én azt nem értem, hogy a lányok miért követik. Mert ha egy magyar valóságban élő szegény csaj ezt látja, őt ez nem frusztrálja? Adott egy gazdag elkényeztetett pitsa, akinek az a tipikus problémája, hogy mondjuk egy fesztiválon milyen ruhát vegyen fel Justin Bieber koncertre. Miközben divatos körmökkel jár Mercedesszel, miközben nem dolgozik. Ez nem frusztrálja a női nézőit, akik ugyanígy akarnak élni, de nem tudnak?
2023. febr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Nem de cserébe egy elkényeztetett qvvva hangja irritáló fájdalmas utálatos egyszóval minden csak nem imádnivaló és cuki
2023. márc. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
"Börgör king" Fejjel mennék a falnak ha meghallanám mégegyszer azt a csajt.
2023. máj. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
30%
Nekem is szimpatikus és a fejér megyei kiejtés még ad egy kis extra színezetet a beszédének. Számomra jó embernek tűnik, akinek a személyiségét nem torzította el az, hogy az átlagnál jóval privilegizáltabb háttérből származik. Nem szokott fröcsögni vagy negatívan nyilatkozni másokról.
2023. jún. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!