Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utálják sokan a közismer...

Miért utálják sokan a közismert Lagzi Lajcsit?

Figyelt kérdés
Rengeteg facebook poszt van mostanában róla, a helyzetéről. Két réteg van, vannak akik utálják, rengeteg ilyen hozzászólás van, vannak akik viszont mellette állnak és írják, hogy miért kell azt az embert mindig bántani.

2023. márc. 14. 19:57
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

"Azért, mert lopott meg bűnöző igaz?"


Igen. Tudod, aki bűncselekményt követ el, azt úgy hívják, hogy bűnöző.

Jó reggelt kívánok...

2023. márc. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 árokpart válasza:
16%
Érdekesek a hozzászólók, hogy itt a neten milyen bátrak és bárkit leszólnak, de állítom, hogy semmit nem mernének átvinni akár még a nyitott schengeni határon sem.
2023. márc. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 árokpart válasza:
12%
Kérdező! Ha megfigyeleted az itteni hozzászólók mindenkit bűnözőnek tartanak aki nem látástól-vakulásig dolgozva akar boldogulni. Ezt az utóbbi években itt a fórumon megfigyeltem. Amíg ellentétben a 2010-11-ben még a vállalkozó kedvű emberek jártak fel ide a fórumra és pozitívan bíztattak mindenkt, hogy vállalkozzon, boldoguljon önállóan és használja ki ésszerűen persze törvényesen az adott lehetőségeket. Ha régóta figyeled a fórumot pl. Kolopele nevű hozzászóló kimondottan ilyen pozitív ember volt.
2023. márc. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%

És mi van akkor, ha valójában ő nem is lopott, hanem tönkre tették az irigyei és eltervezett volt az egész?


Mert én simán el tudnám képzelni, hogy nem volt szüksége a lopásra, de ha mégis megtette, hogyhogy kiderült és ki nyomta fel?


Ha tényleg ő lopott, akkor miért érte meg nem beismerni?


Nekem nagyon nem kerek a történet.

2023. márc. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy meglepek másokat. Engem nem az akaszt ki, hogy lopott. Sokan lopnak, sokan megélhetésből, hogy ne haljanak éhen, vagy máról holnapra megéljenek. Talán még azt se vetjük meg igazán sokan, ha adódik egy hirtelen alkalom, és nehéz az ellenállás, pl. látsz egy asztalon egy húszezrest, és nem tudod, hogy kié, de tuti, hogy nem neked hagyták ott, és mégis bizsereg az ember keze, velem legalábbis bevallom, volt ilyen (ellenálltam) Mint ahogy olyan is, hogy találtam egy pénzzel teli pénztárcát a földön, de láttam, hogy egy rakás gyerek taj-kártyája van benne, és találtam egy telefonszámot is, aztán visszaadtam.


A lényeg, hogy az az undorító, amikor valakinek már a rengeteg sem elég. Persze itt is van kivétel, pl. annak idején a wiskisnek egy ország drukkolt, mert hülyét csinált a rendőrökből, de csak azért, mert őket még jobban megvetik.

2023. márc. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
84%

Én most utáltam meg nemrégiben. Lopta a villanyt, gázt oké, lebukott vele oké, elítélték, oké.... de amit csinál, hogy hopp hirtelen betegsége van és emiatt nem tud bemenni, ja de azért koncertezni tud, na ez már a gusztustalan szint tényleg, mikor jóformán mindenki tudja, hogy ez az egész arra megy ki, hogy találjanak valami kiskaput, hogy ne kelljen bevonulnia.


Lassan gerincet is növeszthetne, próbálkozott, lebukott, most vállalja a felelősséget érte.

2023. márc. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
62%
Úgy érzem elgurult az a bizonyos pirula...
2023. márc. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

És a garázdaságért is lecsuknak.


Árokpart! Te vagy egyedül a normális válaszoló!

2023. márc. 15. 00:42
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Jó, erre kár több szót fecsérelni, biztos, hogy csak provokálni akarod az embereket ezzel a dologgal. Remélhetőleg megkapja a megérdemelt büntetését, ha szeretnéd látogathatod, vagy kezet is rázhatsz vele, de ez van aki több milliót ellop, ne ússza meg.
2023. márc. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Nem provokálás, csak feltűnt, hogy mostanában nagyon utálják és kérdezem. Amit meg lentebb írtam, az tény és valóság. Azt nem értem, hogy mi a francnak nem jutott még eszébe, vagy ha igen, miért nem húzott el ez a Lajcsifiú külföldre, ahol nincs kiadatás. Pedig megtehetné. Hátha eszébe jut még és elmegy. Én is azt tenném, ha ilyen helyzetbe kerülnék és pénzem lenne.
2023. márc. 15. 01:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!