Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » AZAHRIAH intelligens, illetve...

AZAHRIAH intelligens, illetve jó énekesnek számít?

Figyelt kérdés

2023. máj. 21. 13:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
70%
Jó énekes, de nem intelligens, kihasználja csak a lányokat.
2023. máj. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy akar családot
2023. máj. 21. 14:19
 3/28 anonim ***** válasza:
81%
Egyik sem. Sőt, pont az ellentéte mindkét fogalomnak.
2023. máj. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
90%

"Azt mondta, hogy akar családot"


Persze hogy ezt mondja. Ha azt mondta volna hogy minnél több hülye libát akar lekrni minnél rövidebb idő alatt, akkor a női (lány) rajongói kiábrándúltak volna belőle.

2023. máj. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Akkor kétszínű?
2023. máj. 21. 15:19
 6/28 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem se intelligens, bár nehéz megmondani, mert ilyen éretlen tini agya van még, minden srác hülye még ekkor szerintem.
2023. máj. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
88%

A zenéje nekem nem tetszik, de ez nyilván egy szubjektív vélemény.

Az intelligenciája viszont kimerül abban hogy mindenbe beleugat, még abba is amiben semmilyen relevanciája nincs a véleményének. Az is elég tróger stílus, ahogyan megfogalmazza a véleményét. Ha valamit kritizál akkor legalább álljon bele normálisan, egyébként nem kellene játszania a nagy megmondóembert, mert annak elég hitvány.

2023. máj. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
68%

En a korahoz kepest nagyon inteligensnek tartom.De szerintem Desh nincs ra jo hatassal.Ha vele van folyton rondan beszel,nagykepuskodik.

Most amugy ki a baratnoje?

2023. máj. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
22%

Én a youtube videói alapján úgy látom, hogy teljesen normális intelligenciával rendelkezik, értelmes embernek tűnik. Technikailag full jó zenész, nem énekel hamisan, egészen jól gitározik, szóval aki azt állítja, hogy nem jó énekes, az egyszerűen nem ért a zenéhez. Persze van itt elfogultság, meg irigység és nyilván nem egy Freddie Mercury, de attól, hogy a dalai sokaknak nem tetszenek, még nem rossz énekes.

Bizonyítékul ajánlom ezt mindenkinek: [link]

2023. máj. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
0%
#9 A lepontozós gyökerek nyugodtan leírhatják, hogy ebben a válaszban mi volt a rossz.;D
2023. máj. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!