Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szülők szerintetek nem felelőt...

Szülők szerintetek nem felelőtlenség Suhajda Szilárd extrém hegymászó a szenvedélye miatt félárván marad a gyereke sajnos ez neki semmit nem számit?

Figyelt kérdés
2023. máj. 26. 14:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
De! Ultra nagy felelőtlenség. Szegény gyereke most félárva lett.
2023. máj. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%

De, az!

Aki szerint nem az, annak nincs családja, vagy nem érzi át, hogy milyen elvesziteni egy családtagot...

2023. máj. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
38%
ÉS? Neked kell felnevelni a gyerekét? Szerintem mindenki el tudja dönteni, hogy hogyan éli az életét. Mennyivel jobb egy alkesszal, egy bántalmazóval együtt élni, vagy az olyan szülő, aki a 2-3 évesen lelép a gyerek mellől, aztán majd akkor keresi, ha éppen kedve van?
2023. máj. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
15%

Sajnálom azt, aki a te férjed vagy feleséged lesz.

Miért akarsz a családi életből börtönt csinálni? Ha neki ez a hobbija, akkor nem gondolod, hogy semmi jogod megfosztani tőle?

A kapcsolatokban te valami nárcisztikus zsaroló lehetsz. Phfejj.

2023. máj. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
70%
Azért arra kiváncsi lennék, hogy egy-egy ilyen több tízmilliós "öngyilkosságokat" (lásd: Erős Zsolt műlábbal) ki, kik fedezik. Maguk a mászók, vagy szponzorok?
2023. máj. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%

De, onnantól hogy van egy gyermeke valakinek, akiért felelősségel tartozik, felelőtlenség és ostobaság ilyen magasan rizikós dolgokba belevágni. Pont azért, mert nem csak a saját életed teszed tönkre adott esetben, hanem azokét is, akikért felelősséggel tartoznál.

És igen, értem én azt is, hogy de hát ez a szenvedélye. Viszont kérdés, többet ér-e az a szenvedély az ember saját gyerekénél?

2023. máj. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 NTBS ***** válasza:
85%
Nem vagyok szülő, de tényleg felelőtlenség ilyet csinálni.
2023. máj. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
61%

Van a mondás hogy: “Aki hülye….”

Darwin díjas cselekedet egyedül oxigénpalack nélkül nekiindulni a Mount Everestnek. Ezt kb. ahhoz a Rakonczai Gábor fickóhoz hasonlítanám aki egyedül próbálta egy sup-pal átevezni az Atlanti-Óceánt a Kanári-szigetekről Amerika partjáig. Nem is sikerült neki, de legalàbb ő túlélte hogy kimentették.

2023. máj. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem is túl nagy rizikó ahhoz képest, hogy "csak" egy hegyet mászol meg. Imádok én is mászni de ilyen halálzóna közelébe nem mennék, max 2500-3000-ig merészkedek fel. Az is lehet veszélyes de közel nem annyira mint a nyolcezresek. A családról meg annyit, hogy amikor a neje úgy döntött mellette éli az életét, tudta mit vállal. Ezen az alapon mindenki hagyjon fel a tevékenységével ha családot alapít aki veszélyes életet él. Autoversenyzők, katonák, búvárok, alpinisták. A legtöbbnek van családja. Maradjanak mind otthon?
2023. máj. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
80%

Utolsó, azért ne hasonlítsunk már katonákat egy közel 9000 méteres hegyhez. Egyébként én megtudom érteni ezt a fajta fanatizmust ami a hegyekben van. De azt nem, hogy mégis mi az “élvezet” -40 fokban, jégverésben, hóban kb életképtelenül menetelni, tudva, hogy a halál bármikor eljöhet.

Gyönyörű felesége, kisfia volt. Nem jobb lett volna velük túrázni? Tanítani másokat? Felnevelni a gyerekét? Egy ponton a legelfogadóbb ember sem érti, legalább a gyerekéért miért nem hagyta abba. Annak a gyereknek apára lett volna szüksége és kétlem hogy ezt a gyereket a hőstette (ami nem az) érdekelni fogja. Vagy neki ki magyarázza el hogy a hegy fontosabb volt mint ő?

Mert igenis, a gyereke szeretete helyett a hegyet választotta….

2023. máj. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!