Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyik a legrosszabb YouTube...

Melyik a legrosszabb YouTube csatorna ezek közül?

Figyelt kérdés
2023. máj. 30. 18:12
A kérdező szavazást indított:
Videómánia
TheVR
Pamkutya
Alex Csiger
Cresser
Barni
Justvidman
Viccelek
27 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Alex Csiger, Cresser, Barni, Viccelek


Eközül a négy közül választanám ki, ha végig bírnám nézni egy-két videójukat.

Mert a címek alapján és pár perces belenézés után a videóikba,

nekem úgy fest, hogy a világon semmi értelmük sincs.

És csak a drága idejét rabolják annak, aki valamiért mégis megnézi.

Fizessenek ők a nézőiknek, hogy megnézzék a szánalmas bohóckodásaikat.

2023. máj. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
1es: minden szavaddal egyetertek.
2023. máj. 31. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

TheVR, Justvidman, és pamkutyát leszámítva az összes többi egy az egyben külföldi videókat csinálnak újra magyarul amik hozzádott értéket nem tartalmaznak, vicc elek még sokszor az indexképet is ugyanúgy lelopja mint az eredeti videóban. Videómánia igaz nem ezt csinálja és barni se de ők meg már erőltetett, kiégett YouTuberek és ők is csak azért csinálják mert még így is szép pénz van belőle.

Úgyhogy a leghosszabb mindent egybevéve viccelek

2023. máj. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Vicceleknél már tényleg csak Elekrobi gyárt igénytelenebb trash szutykot, ők a magyar yt alját képezik (herbyvel, sodival, szandimakeuppal, turbótitánnal, merciékkel meg még pár másik igénytelenkedővel együtt).


Pamkutyáék és Dancsó őszintén szólva már nem érdekelnek, szerintem lassan kezd nekik leáldozni (főleg az előbbinek).


Csigér Alex fárasztó, értelmetlen tartalmat csinál, de legalább látszik, hogy van munkája a videókban. Ugyanez Viccelekről pl. nem mondható el.

Cresserről ugyanez a véleményem.


Barni nagyon tehetségtelen bármiféle tartalomgyártáshoz, szó szerint egyetlen videója sem tud lekötni. Ugyanazok az ellaposodott videók erőltetett stílussal, mint Henry Kettner meg Török Ábel esetében. A videóik nem igénytelenek egyébként (kivéve mikor szarul állítanak be valamit és olyan fehér a kép hogy kiég a pofám - ilyenkor kicsit sodi-vibeom van mondjuk).


A VR-ról kész litániát lehetne írni, és nem a gaming terén. A videóik egyébként igényesek (leszámítva Pisti Hama uRage tesztjét), de amit a Happy Hourban (=reggeli 1 órás kínlódásukban) művelnek, nagyon visszataszító. Nem értem, minek podcastet indítani, ha semmiről nem fogalmazzák meg a véleményüket - de azért ha valaki ellentmond Pistinek, egyből ő lesz a hülye meg a tájékozatlan -, semmit nem fejtenek ki, nem néznek utána annak, amiről beszélnek, nem mondanak neveket (ld. "girhes ranter g3ci"). Jani meg annyit tesz hozzá Pisti félórás ventillálásához, hogy "Hát ja. Furi.". Számomra nagy csalódás.


Justvidmanről számomra nagyon szimpatikus volt mindig is. Sok munkát fektet a videóiba. Követendő példa.

2023. jún. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
A kedvenceim ezek közül Vicc Elek, Cresser, PamKutya, akit ismerek, JustVidman. És akit írtatok Elekrobi, őt is szeretem nézni. De én Alex Csigérre szavaztam.
2023. júl. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Vicc Elek. Rendesen kínszenvedés nézni egy videóját. Amúgy én a felsorolásból hiányolom Sodikát, meg Herbertet, mert ők a legrosszabb, legundorítóbb, legtrashebb videósok, főleg Sodi! Amit ő leművelt, az egyenesen gusztustalan.
2023. okt. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

6


Egyetértek, bár szerencsére a gyagyás már 6 teljes napja nem figyelemk.rválkodik. Talán most kicsit átgondolja az életét, bár lehet túl naiv vagyok.

2023. okt. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
26%
#5 vagyok! Azért vagyok lepontozva, mert nem értek egyet veletek? Mindenkinek más a véleménye!
2023. okt. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért hogyha megválaszolnátok a kérdésem annak nagyon örülnék, mert akkor nem is írogatnék több kommentet, max annyit, hogy értem!
2023. okt. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!