Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Várkonyi Andrea édesapja...

Várkonyi Andrea édesapja vajon jobb véleménnyel lehet(ett) Mészáros Lőrincről, mint Bochkor Gáborról?

Figyelt kérdés
[link]

2023. jún. 15. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Még nekem is jobb véleményem van Lölőről. Bochkornál nem sok ellenszenvesebb pali van.
2023. jún. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Igen, pedig sokan hallgatják a retron...
2023. jún. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%

Egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy nincs jobb véleménnyel Lölőről.


Persze ő egy 70-es IQ-jú stróman, de Bochkornál nem sok undorítóbb celeb van Magyarországon, sajnos tudom, mert irodában hallgatom kell azt a pojácát évek óta.

az is vicces, hogy sokan (főleg nők) bedőlnek a nagy pofájának és nyelvtudásának, pedig Bochkor buta, mint a föld. Nincs olyan téma, amihez érdemben hozzá tudna szólni. Ráadásul az angolkiejtése is elég gyenge ahhoz képest, hogy nyelvszakot végzett.

az meg hogy milyen ember...hát olyan, mint ha nem sikerült volna felnőnie fejben, megmaradt egy gúnyolódó, érzelmileg fejletlen 13 évesnek.


Feltételezem a Várkonyi papát inkább az zavarta, hogy itt egy 50+ pluszos nagypofájú médiabohóc, akinek életében nem volt értelmes munkája, a hobbijai meg kimerülnek annak, hogy ül a Merciben vagy borozgatva filmet néz.

2023. jún. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bochkor dohányzik még?
2023. jún. 18. 16:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2023. jún. 19. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

„Ráadásul az angolkiejtése is elég gyenge ahhoz képest, hogy nyelvszakot végzett.”


Ekkora butaságot... Hallgasd már meg az angol nyelv hazai „pápáját”, kiszaladsz a világból is.


Egyébként BG csak a Humboldt Egyetemre járt, bezzeg a ML, nemzet esze hová is?

2023. jún. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*bezzeg ML, a nemzet
2023. jún. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6:


Gőzöm sincs, ki az angol nyelv hazai pápája, és alapvetően nem is szoktam fennakadni a kiejtésen, csak marha vicces ilyen nagyképű majmoknál, hogy ennyire szenvednek az angollal (Lovász & Bochkor), miközben az egyikük angolszakot végzett, a másikat meg még Amerikában is kiküldték.


Egyszer hallottam rádióban Bochkort angolul, a 'flap t' helyett sima D-t mondott, ami elég durva hiba, ha nem megy neki az amerikai akcentus, nem kell erőltetni, a többi szót meg úgy ejtette, mint bármelyik középxar angoltanár Magyarországon. A 90-es években biztos rohadt menő az angoltudásával, mikor még alig beszélték, de ma már ez nem extra.

Lovásznál a meg sword simán "szvörd", meg hasonló nagy durva hibái vannak.


Az meg nem tudom, miért lényeges, hogya Humbold Egyetemre járt :D Pont arról beszéltem, hogy kb. minden témához hlye, még nem hallottam, hogy bármelyik témához érdemben hozzá tudott volna szólni, ráadásul egy emberi hulladék, aki bicikliseken, nőkön, transzneműeken élcelődik, sziámi ikreken poénkodik stb.

Egyszer Shane Tusup elkaphatná vagy biciklis.

A csávó egy proli, akinek rohadt nagy mázlija volt azzal, hogy a szülei miatt külföldön nőhetett fel és hogy a sok igénytelen agyhalottnak bejön az az bunkó óvodás poénkodás, amit művelnek.

2023. aug. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8: a #6 gondolom Orbán Viktort értette az angol nyelv hazai „pápája” alatt. :D
2023. aug. 5. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!