Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért nem állnak a családtagok...

Miért nem állnak a családtagok, barátok Várkonyi védelmébe?

Figyelt kérdés

Nem lenne társadalmi felelősség jelezni a bántalmazó kommentelőknek, hogy helytelen, amit csinálnak? Rengeteg a frusztrált, személyiségzavaros ember, viszont ettől még nem kellene nekik platformot biztosítani arra, hogy gátlástalanul bántalmazzanak más embereket.


Pl. itt van a Várkonyi-Mészáros ügy. Először én is rácsodálkoztam arra, hogy összejöttek, mert VA-hoz egy egészen más karaktert tudtam volna elképzelni, és felmerült bennem is, hogy talán motivációs tényező lehetett a pénz, viszont tiszteletben tartottam a magánéletét, és mint minden normálisan gondolkodó ember, akinek két számjegynél magasabb az intelligenciahányadosa, nem ugrottam egyből a kommentszekcióba egy másik embert nyilvánosan megalázni, sértegetni, bántani. Értem én, hogy gumicsont volt, és az emberek éhesek, fáznak, leterheltek a covid, a háború, a politikai/gazdasági helyzet miatt, de van egy határ, amit szerintem nem kellene átlépni.


Nálam ma telt be a pohár, mert több cikk is lehozta, hogy Mészáros ma ünnepelte a születésnapját, és olyan hozzászólásokat lehetett olvasni, ami már súrolta a büntetőjogi-kategóriát. Sokan Mészáros halálát kívánták, azt remélték, hogy már nem éli meg a következő szülinapját és így tovább. Egy másik platformon Mészáros nemi szervéről kezdtek el részletesen spekulálni, meg hogy VA-val milyen pózban szexelhetnek, hogy ne forduljon fel a gyomra stb.


Arra nem gondolnak esetleg, hogy Várkonyinak van egy kislánya? Pontosabban egy kamaszkorú lánya, aki akár olvashatja is ezeket? Nincs ezekben az emberekben annyi fék, hogy a mocskos gátlástalanságukat legalább egy kiskorú miatt kontrollálják?


Érdekes, hogy nemcsak az általános iskolai végzettségű véglények ugatnak a legtöbbet, hanem az egyetemet végzett, családanyák/apák is.


Az nem elvárható, hogy ne kommenteljék a vagyonukat, a jólétüket, mert egy agyonfrusztrált ember reflexszerűen csámcsog ezen, de az elvárható, hogy egy másik ember halálát ne kívánják.



Kérdéses, hogy Bochkor miért nem áll ki a kislánya védelmében? Hogy legalább rá legyenek tisztelettel. VA barátnői, pl. Hevesi Kriszta, aki egyben pszichológus is, miért nem áll a védelmébe?



2023. febr. 24. 20:26
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos nagyon lezüllött a közbeszéd szintje, a mocskolódás lett a "norma". Ezen aligha változtatna egy-egy barátnő "kiállása".
2023. febr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Hevesi Kriszta pszichológus és sokan kedvelik őt, lehet hogy elgondolkodnának az emberek azon, hogy nem oké ez a magatartás, még online sem.
2023. febr. 24. 20:33
 3/42 anonim ***** válasza:
79%

Felnőtt embereket nem kell megvédeni.

Értem, hogy mire gondolsz, teljesen jogos is, de egyszerűen lehetetlen a sok integrálatlan agressziót visszaszorítani. Akik ismert emberek, gyakran cikkeznek róluk, tudják mit vállalnak, tudják is kezelni. Nem kell beleállni a sok rosszállapotú emberbe. Mert úgysem értik meg. Ha felszólal valaki, ha nem.

2023. febr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Azért írtam, hogy legalább VA kamaszkorú lányára lennének tisztelettel, hiszen ő még gyerek és biztosan traumatizálja, hogy fenyegető, súlyosan sértő és bántó, szexuális töltetű kommenteket olvas a saját édesanyjáról.
2023. febr. 24. 20:36
 5/42 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon sok segítő, pszichológus felszólalt már. De egész egyszerűen egy nagyon magas érzelmi szint kell ahhoz, hogy az agresszió valóban annak szóljon, akinek kell. Nem tudják az emberek honnan ered a gyűlöletük, így az első helyre kiszórják.
2023. febr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
A Várkonyi-Mészáros ügy kapcsán, vagy általánosan? Nem mindegy. Igazából már belőlem váltott ki undort ez a rengeteg mocskolódás, és ha VA baráti körébe tartoznék, akkor biztosan nem hagynám szó nélkül. Edukálni kellene az embereket, hogy online is kulturáltan kell viselkedni.
2023. febr. 24. 20:41
 7/42 anonim ***** válasza:
85%
Ez az "ember" ellopta a magyar emberek pénzét, oroszlánrésze van abban hogy sokaknak annyi pénze sincs hogy a rezsit ki tudják fizetni. Nehogy már még megsajnáljam!
2023. febr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
83%

Most nem azért mondom, de mi mást vársz? Sajnálni kellene talán őket?


Átlag emberek örülnek, hogy nem döglenek éhen, egyetemet végzett emberek is éppen csak tengenek a pénzükön, közben meg Andi olyan ruhákban parádézik a többi NER-es féreg között ami egy átlag ember több éves megtakarítása.


Minden az ország lezüllesztéséről, tönkretételéről szól. Persze, hogy az emberek idegesek.

2023. febr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
47%
Csak az agresszió, idegbetegség meg sosem hozott változást.
2023. febr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
7: Ezeket a fantazmagóriákat kellene elfelejteni, nem Várkonyi tehet egyszemélyében arról, hogy egyesek nem tudják kifizetni a rezsijüket. Nincs összefüggés a kettő között. Ezért 100x jogosabb lehet a kormány intézkedéseit okolni.
2023. febr. 24. 20:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!