Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Nagy Alekosz...

Mi a véleményetek Nagy Alekoszról?

Figyelt kérdés

Aki esetleg nem tudná kiről van szó: -nemzetközi sztár

-vagyonőr

-taxisofőr

-üzletember

-etikus hacker

-előadóművész

-értelmiségi

-gróf

-koronaherceg

-civil politikai elemző

-testépítő

-író

-a BRFK által megfigyelt,lehallgatott,követett személy

-nemzetbiztonsági kockázati tényező

-állandó stratégiai gócpont

-a Karinthy gyűrű várományosa

-istencsapás

-csendestárs

-donor

-békaember,meg hát a többi...


2023. jún. 16. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Remélem csak bemásoltad, mert kár lett volna a billentyűt koptatni ennyi hülyeség miatt. Ha nem kapná meg a figyelmet, nem produkálná ennyire magát. Minél nagyobb senki valaki, annál többnek próbálja feltüntetni magát, a kisebbségrendűséget kompenzálva.
2023. jún. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

Alf-ra emlékeztet. Dagadt kis csúnya, földönkívüli malac-orángután keverék. Olyan kis bogár szemei vannak.

Hülye is mint a s3gg. Tuti büdös is, igénytelennek tűnik.

2023. jún. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha látná ezeket a megnyilvánulásokat,akkor felszólítana titeket felelőssége teljes tudatában,hogy haladéktalanul távozzatok a magyar közéletből!
2023. jún. 16. 19:58
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
Olyan ember, akivel nem együtt röhögnek, hanem rajta. De ő ezt szerintem nem tudja. Jobb is így neki.
2023. jún. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Nekem bejön, szeretem az ilyen félvér görög-magyar származású pasikat mindiiig minden körülmények között.
2023. jún. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egy valamit kifelejtettem:C kategóriás zenész
2023. jún. 17. 14:05
 7/10 anonim ***** válasza:

Alekosz egy érdekes ember,szerintem ebben mindenki egyetért. Egy ami biztos vele kapcsolatban,mégpedig az,hogy nagyon szókimondó. Amivel nincs is semmi probléma,de amikor hülyeségeket terjeszt az borzasztó. Néha-néha alkalomadtán van amikor igaza van egy-két téma kapcsán,de a nyilatkozatai/szereplései 80%-ban baromságokról beszél. Kezdve a nevével,hiszen neki nem elég a Nagy Alekosz megszólítás(ami az anyakönyvezett neve is),mint minden normális embernek,hanem rögtön hozzá kell kapcsolnia egy rohadt hosszú monológot a szakmáiról,tevékenységeiről,elért eredményeiről és egyebekről. Más celeb,sőt ember is ért már el nagy eredményeket és bármily hihetetlen,nagyobbakat mint a szóban forgó férfi (Alekosz),mégsem építi bele a nevébe,elvárva,hogy mindig megemlítsék akárhányszor megszólítják.

Rengeteg figyelmet kap. Sokan már csak azért is nézik,mert lehet röhögni a hülyeségein (ami szerintem inkább szánni való,mintsem vicces) vagy csak kíváncsiak rá. Feltehetőleg Alekoszt nem érdekli miért nézik,csak az,hogy nézik őt,ezáltal még inkább produkálja magát.

Az,hogy Alekosz valóban ennyire furcsa és tényleg ennyi idiótaságot kiad az agya -amiket előszeretettel megoszt az emberiséggel-, azt nem tudhatjuk,hiszen az is lehet,hogy ez az egész egy "álca",marketing fogás.

2023. jún. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen,viccet félretéve rengetegszer általánosít és gyakran saját magát is meghazudtolja.
2023. jún. 17. 20:20
 9/10 anonim ***** válasza:
56%

Nem létezik Alekosz utónév sem a görögöknél, sem nálunk.

Civilben nem tudom milyen, de a médiamegjelenése alapján Győzike hozzá képest professzor.

Végtelenül primitív suttyó.

Azt mondják viccesen, hogy mindenki biztonsági őrnek születik, csak van aki továbbtanul. Na, hát ő nem.

2023. jún. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amikor még a BB-ben vagy a VV-ben szerepelt, akkor valahogy bírtam, mert olyan érdekes stílusa volt. Vagy megnyilvánulásai.

Később rájöttem, hogy csak külsőleg érdekes. Túlzottan sok tartalom nincs benne. Ezért nem is tartom sokra.

Egyetlen pozitívuma a választékos beszéde.

febr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!