Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki szerintetek a legjobb és a...

Ki szerintetek a legjobb és a legrosszabb videós?

Figyelt kérdés

Számomra a legjobbak:

1. Zsozeatya

2. FanMadeMaker

3. HackerB1 (RIP :'( )

4. OwnMcKendry

5. LuckeY

6. RetroShock

7. ST22Lacika

8. Szirmai Gergő

9. Dancsó Péter

10. Kopkuk (nem tudom, hogy őt ismeritek-e, ő egy UG YouTuber)

+1 Nessaj


Akiket pedig a legjobban utálok azok pedig SoDI, HErBY, MC Isti, Noryna (mondjuk ő inkább TikTokker, de utálom), Filmkiller Zoli, Laura és Norman, 2SIDE, ElekRobi, Vicc Elek, TheShowK és Yaboku.


2SIDE-t azért utálom, mert nagyon igénytelenek a videói, meg az indexképei is.

Sodika egy veszélyes pedofil állat. Yaboku pedig az emberiség alja, konkrétan ugyanaz, mint Sodika.



2023. júl. 22. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

1. ElekRobi

2. Szandimakeup

3. ViccElek

4. Vivi és Norbi

5. Kitti és Norbi (bocsi, de a csatorna nevét nem tudom)

6. 2SIDE (nem annyira nagy kedvenc, meg a videóiból sem annyira jól köszön el, mint Robi, de elmegy)

Top 10-et azért nem tudok felállítani, mert többet FEJBŐL nem tudok.

2023. júl. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ott az 5.-nél lehet, hogy félreírtam a Norbit. Javítsatok ki hogyha rosszul írtam. Előre is bocsi (hogyha rosszul írtam).
2023. júl. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezek közül sokat nem ismerek, de ST22Lacika szerintem borzasztó, rég le is iratkoztam róla.

Egy beképzelt, de borzasztóan egyszerű ember, aki még ennyi év után sem beszél normálisan angolul vagy németül, és a vezetésen kívül nem is ért semmihez.

Folyton hisztizett, hogy rá irigyek (akkor is, ha korrigálták a tévedéseit), egyfolytában a nyugatot meg Angliát szidta, miközben kijárt dolgozni stb.


MC Isti meg szerintem rövid távon vicces, szórakoztató trash youtuber. Valamilyen szinten mondjuk az szomorú, hogy egy felnőtt ember ezen a szinten van, de számai viccesek.

2023. okt. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!