Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tóth Gabi direkt járatja le...

Tóth Gabi direkt járatja le saját magát? Szándékosan csinál magából mémet és áll a pofonfa alá?

Figyelt kérdés

Én megmondom őszintén eddig sajnáltam ezt a nőt. Igen, senki se örülne ha naponta kapna fenyegető, mocskolódó kommenteket, üzeneteket, miközben a sajtó is folyamatosan lejárató, gúnyos cikkekez hoz le róla nap mint nap és egy ország konkrétan támadja. Nem követtem nagyon ezt a nőt, viszont egy videót láttam ahol sírva beszélt arról mennyi fenyegetést kao, na meg persze követem Dancsó Pétert, aki szintén szétszedte Gabit jó néhány videójában, főleg az alatta lévő kommentek... DE mostmár szerintem senki nem tudja úgymond megvédeni, mert ha én hirdetem konkrétan egy saját blogon, hogy milyen egy nagykeresztényi magyar család,akkor az legyen már a minnimum, hogy nem csalom meg a párom, főleg nem ilyen látványosan..😂

Van egy videója, amit tiktok-on osztott meg, ahol szintén saját magát árulja el, a válaszoknál belinkelem, de hosszasan ecseteli azt, hogy hozott rossz döntéseket az életében meg szerepet vállalt egyes műsorokban úgy, hogy semmi kedve nem volt CSAK KELLETT A PÉNZ és ebben a szakmában nem minden úgy van ahogy mi nézők azt látjuk... Hihetetlen milyen buta, kvázi lebuktatja magát, hogy ez a NEResztényi nagymagyarkodás is csak emiatt van....

Utolsó hozzáfűzött véleményem: ha valaki közszereplő, persze annak is tartja magát, akkor legyen már szíves és viselje el ennek a negatív oldalát is, s ne siránkozzon...



2023. aug. 14. 08:49
 1/8 A kérdező kommentje:
2023. aug. 14. 08:50
 2/8 anonim válasza:
86%
Tóth Gabi buta. Már akkor is az volt, amikor a Megasztárban szerepelt 16 évesen. Egy buta ember tetteiben pedig hiába keresel logikát.
2023. aug. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen ez látszik, hogy buta.. Nem is azzal van a baja, hogy nincs érettségije, hanem hogy a józan paraszti esze sincs meg...

Régen panaszkodott, hogy rossz a sajtósa, de itt többről van szó.

2023. aug. 14. 09:04
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Az egy dolog, hogy ostoba, de a szellemi fejlődése is egy gyerek/kiskamasz szintjén ragadt meg. Minden róla szól, a világot csak úgy képes értelmezni, hogy az rá hogy van hatással és csak az számít, hogy neki jó legyen.
2023. aug. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem direkt, ő tényleg csak ennyi. Értsd úgy hogy valóban ennyire ostoba és primitív.
2023. aug. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már valaki szerepet vállal a médiában, ha valaki elvállalja, hogy híres lesz, akkor példát kellene mutatnia amennyire csak tud, és nem lejàratni magát. Azaz átka ha híres vagy, hogy akik nem kedvelnek, azok tudnak bírálni és hangot adni a nemtetszésüknek. De ezt tudni kell kezelni. Valamit valamiért. Nem sajnálom a celebeket, ha siránkoznak. Ők bevállalták, övék a pénz akkor tessék elfogadni, hogy ára van.
2023. aug. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%

Az ilyen helyzetekkel az van, hogy igyis úgyis szarrá lesz alázva a csaj, szóval teljesen mindegy hogy mit csinál. Lehet jámbor, vagy visszahúzódhat az emberek elől, vagy akár lehet őszinte is, nem számít.


Erről az egészről az azahriah megcsalás eset jut eszembe - ugye a pali félrebszott egy random nővel, és fuu az egész internet ki volt akadva!! Mindenki elmondta mindennek a csajt akivel azahriah dugott, voltak keresési hadjáratok, (-ha már tiktok-) a tiktokon külön fiókok voltak annak szentelve hogy megtalálják hogy ki is volt ez a csaj. Aztán valaki posztott róla egy képet, és onnantól azt szedték szét, mindenki nyíltan röhögött rajta hogy mennyivel rondább azahriah barátnőjénél, meg egy ócska kis rongy, és ki kéne deríteni + nyilvánosságra kéne hozni a nevét is!

Ez a nyilvános mizéria ment hetekig, mindenki vért akart, és kinyomozni hogy ki is ő valójában, hogy "szép" üzeneteket kuldhessenek neki, de a csajnak se híre se hamva nem volt.

Szóval ez ment hetekig, az indulatok nem csitultak, aztán egyszer hopp!! A csaj adott egy interjút valami netes bulvár csatornának.

Na onnantól meg az volt a baj. Az a csürhe aki eddig mindenáron ki akarta nyomoztatni a kilétét, ugyanilyen vehemenciával esett neki azért, mert "ujjujjjujj hát ez hírnevet akar!! bszott egy híres énekessel, és ebből akar hirnevet szerezni!!!!, van ennél lejjebb? van ennél szanalmasabb szutyok a világon?"

Szóval érted, marhára tökmindegy hogy éppen mit csinál az a nő, akinek egy botránya van, mert igyis úgyis keresztre akarja feszíteni mindenki.

Ez van Gabival is, azzal tetézve hogy most ráadásul ő is a csalfa fél. Teljesen mindegy hogy mit csinál, valakinek az lesz a baja. Majd egy idő után lecseng az egész magától, addig meg azt mond/csinál amit akar.

2023. aug. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt vettem észre, hogy imádja a reflektorfényt. Amikor Norbi a nők döngő képteiről elmélkedett egy videóban, ő azonnal rohant is reakcióvideót csinálni, közben az egész nem is róla szólt.
2023. aug. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!