Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek? Csak nekem...

Szerintetek? Csak nekem furcsa és irritáló?!

Figyelt kérdés

"...Katát egy takarítónő és egy bébiszitter is segíti de a gyereknevelés így is rengeteg feladattal jár.."


idézve,Blikk,Sarka Kata-Hajdú Péter


2010. okt. 17. 14:44
1 2
 1/13 Tinker Bell ***** válasza:
93%

Nem csak téged zavar! De én pont ezek miatt nem szoktam ilyen szennyet olvasni! Valóban rengeteg feladattal jár a gyereknevelés, csak nem neki! Neki csak megszületni volt nehéz!

Szánalom!

2010. okt. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

ő sajnálhtja ! mert rengeteg mindenből kimarad, mert az kovácsolja össze anyát, gyermekét, mikor sír szegény, anya maga vígasztalja meg, és egymásra néznek és mosolyognak ,és minden rendben, meg mikor kaki után a pelenkázón játszanak, meg mikor félig alszik a gyrek és anyához bújik, és a két kis kezével mintha átölelne... imádom a ygremekem, és nem bíznám másra a nevelését!!! most lehetünk együtt, később ovi, suli... ez a mi időnk, és csak a miénk, ha ezt most odaadja másnak soha nem kaphatja vissza!!!

ez az én véleményem.

2010. okt. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Nikcsi ***** válasza:
92%

pfffff... meg a vegen megsajnalom szegenyt.

Tudjatok mi kene neki??? Egy het babysitter, takaritono nelkul, nulla segitseggel, atlagos keresettel, majd rajonne.

Es meg van pofaja nyavogni hogy jajjj milyen nehez neki, kesz...

Felreertes ne essek, nem vagyok irigy, mert nincs is mire. :)

2010. okt. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

jaj de jó lenne időnként idehaza is egy kis Consuela vagy Haszinta vagy valami hasonló bejárónő.

Szegéyn Kata!!!

2010. okt. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szoptatós dajkája nincsen,hogy még azt se neki kelljen?Nehogy megereszkedjenek a mellei..
2010. okt. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ugye?!

Elképzeltem egy pillanatra hogy van bejárónőm és bébiszitterem....akkor én mit csinálnék tulajdonképpen?????

2010. okt. 17. 15:02
 7/13 anonim válasza:

Hát ha hiszitek, ha nem, ahogy elolvastam a kiirt kérdést, valahogy azonnal Sarka Kata jutott az eszembe :-)))

Szegényt, én is marhára sajnálom ... Nem tudom miért, de mintha szándékosan azon lenne ez a nő, hogy minél többen rühelljék.

2010. okt. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Jujjj, ez nagyon fáj!!! Tán ő az első nő, aki szült, és már a másodikat? Micsoda háztartást kell/kellett vezetnie eddig is? El tudja bárki is képzelni őt, mint konyhatündért?

Egyre jobban igazolódni látszik az a sunyi gondolatom, hogy nem Hajdú Péterhez a férfihez ment feleségül, hanem a nevéhez, és a bankszámlájához. Hajdú meg a fenekén néz ki örömében, micsoda gyönyörű gyermekei, és tökéletes felesége van. A gyerekek rendben, tényleg gyönyörűek, de hogy a nejét ennyire a tenyerén hordozza, aki szerintem jól ki is használja őt? Hát lehet, előbb-utóbb sajnálni fogom a férjet, pedig nem igazán kedvelem.

2010. okt. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tegnap meg azt mondták,h Hajdú nem engedi őt meztelenkedni,mondván h kétgyerekes anyuka ne csináljon ilyet..4 millát kapott volna a Kata érte..
2010. okt. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem se takarítónőm, se bébiszitterem, és néha úgy érzem, hogy valamit nagyon sz*rul csinálok, mert mindenre van időm. Pl. most is, a kicsi alszik, nagy a suliba, kaja megfőzve, rend van, mosás oké, na jó éppen vasalhatnék, de még csak két óra...

Katicabogár ki sem bírná, ha nem szerepelne az újságban egy hétig.

2010. okt. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!