Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak én nem értem egyedül...

Adam1c1 kérdése:

Csak én nem értem egyedül ebben az országban az Azahriah jelenséget ?

Figyelt kérdés

A semmiből előlépő, stílust teremtő, (számomra) valamilyen echte Arab hangzású ritmusra hadar el olyan dalszövegeket, melyek állítólag tartalmasabbak - komplexebbek mint a nagy átlag, és mindezt teszi úgy, hogy érteni nem lehet, annyira elvont az előadásmód. Ráadásul (döntő százalékban) egy meglehetősen fiatal közönséghez szól, akikről a legkevésbé sem feltételezhető, hogy a dalok üzenetét ízlelgetik a színpad előtt csápolva. Egy igazi szakmunkás bajszú, serdülű - torzomborz kis bohóc, aki idehozza nekünk az arab ritmusokat, és meg van érte őrülve egy ország, de már Amerikai streamerek is felfedezték, és méltatják. Én ezt fel nem foghatom.


Paul Street Youtube csatornáján néztem egyszer azt a videóját (talán többet is), ahol a középiskolás, meglehetősen extrém "élményei"ről számolt be részletesen, valamint kifejezte a közoktatással kapcsolatos aggályait úgy nagy általánosságban is. Aztán egy idő után emlékszem elkezdett arról beszélni, hogy ő tulajdonképpen dalokat ír, és előadott valami dúdolós dünnyögős semmit egy rémesen unalmas akusztikus gitár kíséretével. Talán egy év is eltellhetett, amikor berobbant ez a pottyantos WC -s sztori, és akkor szembesültem vele, hogy ő az. Hirtelen akkora sztár lett belőle, hogy talán több embert mozgat meg huszonévesen, a semmiből előlépve, mint kicsiny országunkban bárki.



2023. okt. 14. 09:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell érteni. Az Anti Fitness Club jelenséget sem értetted volna 2008-ban: kifestett szemű, köröm lakkozott, vékony srácok énekeltek. Előttük mef Krisz Rudi volt.

Akkor rájuk volt igény, most meg Azahriah-ra van.

2023. okt. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
A jelenség része vagy, mikor te is terjeszted a nevét. Tök mindegy mit, csak beszéljenek róla.
2023. okt. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%

#2


Így van. Ez a kérdés is terjeszti a jelenséget.

2023. okt. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak a Szórakozás témában az utolsó 25 kérdésből az oldalon 6 róla szól. Nem ekkora jelenség, de már generálják a hype-ot. Róla beszélsz mert mások is róla beszélnek.
2023. okt. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, de nem is akarom érteni, mert nem is érdekel. Nem tudom, ki vagy mi ez az Azahriah, ha számítana, akkor tudnám.


Valami más kérdésnél azt olvastam, hogy valami prank youtuber volt talán, megy egy hírportálon láttam róla egy hírt, amiben egy mikrofonos fazon volt a képen, addig azt hittem, biztos valami csaj, most azt hiszem, valami fazon, de nem vagyok biztos benne.


Kb. ennyi a kapcsolatom ezzel a jelenségről és nem tervezem bővíteni.

2023. okt. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
63%
A magyarok mindig mesterei voltak hogyan kell a leghitványabb, legszarabb, legsemmirekellőbb "művészekért" rajongani. Flour Tomi, Majka, Kis Grofó, most meg ez a majom. Minél szarabb valami annál jobban csorgatják rá a nyálukat a cigányok meg a 8 évesek, ezért akkor a a "hype". értelmes ember azt se tudja ki ez az idióta, én se tudnám ha nem spammolnák vele a netet állandóan tele a fizetett "rajongók".
2023. okt. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Öngerjesztő folyamat, pár hónap aztán kutya sem fog vele foglalkozni? Fluor, SP és hasonlók? Na ugyanez a kategória volt, aztán mára hol vannak?
2023. okt. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem azzal tölt meg koncert helyszíneket, hogy elérte, boldog - boldogtalan róla beszéljen. és azt sem gondolnám, hogy egy Antifitneszklubhoz, vagy Fluor Tomihoz kellene őt hasonlítani, mert messze magasabbra jutott már most, mint ők valaha. Bár nem bánnám, ha velük együtt volna azonos szinten említeve a hazai popszakmában, de nem így van. #6 Tökéletesen igazad van, viszont Grófó pl sosem volt tényező magasabb körökben. Én a magam részéről két dolgon gondolkoztam el nagyon Azival kapcsolatban, amikor azt írták, hogy az ő nevével adható el a legtöbb koncert jegy, és neki a legmagasabb jelenleg a gázsia. és másodjára akkor, amikor még Puzsér Robi is azt mondta, hogy példa értékű tehetség, aki nagyon sokra fogja még vinni.
2023. okt. 14. 23:19
 9/21 anonim ***** válasza:
80%

Igazából az ő esetében is az történik, amikor a semmiből csinálnak szupersztárt. Mindenki beszél róla huuu-haaa, aztán semmi extra nincs benne. Meghallgattam a dalait, szintúgy az interjút vele és aztán néztem egy nagyot, hogy most ettől kell ennyire megőrülni?!

Egy régi klasszikussá örömmel kikapcsolok, az ő "zenéje" meg csak szimplán zavar.

2023. okt. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Öngerjesztő folyamat. Az emberek egymást “majmolják bele” a dologba és már csak azért is “példátlan sztárt” csináltak belőle. Mindenki irigy, aki nem érti, mert a közönsége az nagyon érti a “…csak megyek az úton, már nem vagy velem, jaj, de álmomban megjelensz…” típusú zseni szövegeit :)
2023. okt. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!