Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak én nem értem egyedül...

Adam1c1 kérdése:

Csak én nem értem egyedül ebben az országban az Azahriah jelenséget ?

Figyelt kérdés

A semmiből előlépő, stílust teremtő, (számomra) valamilyen echte Arab hangzású ritmusra hadar el olyan dalszövegeket, melyek állítólag tartalmasabbak - komplexebbek mint a nagy átlag, és mindezt teszi úgy, hogy érteni nem lehet, annyira elvont az előadásmód. Ráadásul (döntő százalékban) egy meglehetősen fiatal közönséghez szól, akikről a legkevésbé sem feltételezhető, hogy a dalok üzenetét ízlelgetik a színpad előtt csápolva. Egy igazi szakmunkás bajszú, serdülű - torzomborz kis bohóc, aki idehozza nekünk az arab ritmusokat, és meg van érte őrülve egy ország, de már Amerikai streamerek is felfedezték, és méltatják. Én ezt fel nem foghatom.


Paul Street Youtube csatornáján néztem egyszer azt a videóját (talán többet is), ahol a középiskolás, meglehetősen extrém "élményei"ről számolt be részletesen, valamint kifejezte a közoktatással kapcsolatos aggályait úgy nagy általánosságban is. Aztán egy idő után emlékszem elkezdett arról beszélni, hogy ő tulajdonképpen dalokat ír, és előadott valami dúdolós dünnyögős semmit egy rémesen unalmas akusztikus gitár kíséretével. Talán egy év is eltellhetett, amikor berobbant ez a pottyantos WC -s sztori, és akkor szembesültem vele, hogy ő az. Hirtelen akkora sztár lett belőle, hogy talán több embert mozgat meg huszonévesen, a semmiből előlépve, mint kicsiny országunkban bárki.



2023. okt. 14. 09:31
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

#17 Jól megfogalmaztad. Bár kevés olyan dalszövege van. Most olvastam hogy Európa szerte tarol, de angol nyelven is futott tán csatornája.


#18 XD Ezt az én agyam se fogja, hogy a francba lehet ez a hangos motyogás ennyire szerethető.


#29 Van tán vagy kettő, amiben politizál. De én se találtam még rá. Nem játszák be egy videóban sem, mert félnek a cenzúrától.

2023. nov. 4. 08:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!