Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért van az, hogy főleg a...

Miért van az, hogy főleg a pasikat bántja Azahriah sikere?

Figyelt kérdés

Facebookon olvasgattam az Azahriahval kapcsolatos cikkek alatt a kommenteket. Szinte csak pasik utálkoznak alatta. Néhány csaj is persze odateszi a hányós fejet, de inkább pasik. Érdekes, nem? Egy kis irigységet vélek felfedezni..

Lényegében pozitív kommenteket nem is látni max egy-két idősebb embertől.



2023. okt. 13. 23:59
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
31%
Igen mert ők is 10/2es csajokat akarnak döngetni a toitoi mögött
2023. okt. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
42%
nem tudom én leszarom azt az embert
2023. okt. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim válasza:
54%
Meglehetősen fájó tud lenni, hogy pár ember a suttyóságával nagyobb sikereket tud elérni, mintha valaki kitanul egy tisztességes szakmát és nem tud belőle jól élni.
2023. okt. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim válasza:
42%
Irigyek hogy 21 évesen ennyi mindent elért
2023. okt. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
53%
Irigység, semmi több.Aki rendben van magával, az elismeri, még ha nem is kedveli a munkásságát.
2023. okt. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
52%
Azahriah témában csak azokat a válaszokat pontozzák le aminek köze van a normalitáshoz, amióta megtörtént az a palacsintás eset, úgy írnak itt róla, mintha valami sorozatgyilkos lenne. Miért lenne suttyóság az, hogy ért a zenéhez, a magyar mainstream átlaghoz képest jó a hangja, nem csak a jó kocsikról énekel, és ezt kamatoztatja? Ő neki ezt nem kellett kiskorától tanulni, valószínűleg benne volt, maximum fejlesztette magát onnantól, amikortól elkezdett covereket énekelni. Jó srác, van tehetsége, hülye lenne nem koncertezni, csak azért mert valakinek egy keveset kereső szakmával ez nem tetszik. Én is szakmát tanultam, biztos, hogy százezrekkel kevesebbet keresek mint ő, mégsem mártírkodok. Ez ugyanolyan hogy egy átlag normális nyugdíjas nem tartja suttyónak pl Ádert, csak azért mert milliós nyugdíja van.
2023. okt. 14. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
61%
Talán mert ők jobban átlátják, hogy zeneileg nulla a csávó, nekik nem fog tőle benedvesedni a bugyijuk.
2023. okt. 14. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
26%

Engem nem bánt, ha valaki megdolgozik a sikerért és ezért viszi valamire.

Nem követem nyomon, hogy mit (nem) tesz ez az ember, de teljesen feleslegesnek tartom az irigykedést - és hasonlókat. Mozogtam valaha ehhez hasonló körökben, - tudom, hogy mennyi az annyi, miből és mennyit kell az mögé lepakolni, hogy eljuthasson eddig az ember. Én ott akadtam el, amikor szponzoroknak kellett volna gyomorforgató módon megfelelnem, - inkább a saját életet választottam és ezzel le is zártam a zenei karrieremet. Neki van gyomra ahhoz, amihez nekem nem volt, de ezért nem kell gyűlölni olyan embert, aki szeretné vinni valamire. Ha megdolgozik a sikerért élje meg! Amikor megéli, legyárt magának egy újabb akadályt: meg kell tanulnia feldolgozni a sikert, különben csak idő kérdése, hogy mikor kell neki is a süllyesztőbe mennie. Nem egyszerű kihívás a siker feldolgozása, - sokan buktak abba bele végzetesen, hogy nem sikerült megtanulniuk a sikert, a népszerűséget és az ezzel járó körülményeket helyén kezelni. Én sok sikert kívánok ahhoz, hogy ne bukjon bele ez az ember, - egész, józan embert kívánó kihívás!

2023. okt. 14. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
40%
Azért mert egy antiférfi, nyikhaj gyerek, fos zenével és számukra értelmezhetetlen a sikere.
2023. okt. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
47%
Mert irigyek.
2023. okt. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!