Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » "Azahriah" hova járt iskolába?

"Azahriah" hova járt iskolába?

Figyelt kérdés

2023. okt. 16. 20:49
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
30%
Ybl Miklós, kőműves-burkoló szak.
2023. okt. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
58%
az elet iskolajaba
2023. okt. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
56%

Attól függ.

Az egyik középiskolájából kiutálta asszem a magyartanár, úgyhogy iskolát kellett váltania.


Nem mintha tudnám honnan ment hova, de ez a sztori megvan, még a zenei karrierje előtt volt sztori a csatornáján.

2023. okt. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
54%
Az egyik videójában elmondta, hogy nem járta ki, mert kirúgták. Igazi példakép.
2023. okt. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
36%

"Az egyik videójában elmondta, hogy nem járta ki, mert kirúgták. Igazi példakép."


Mégis többre vitte nálad, akkor inkább te vagy az alkalmasabb példakép, vagy ő? 🤡

2023. okt. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
68%
Ja még vagy 5 évig lesz divat, aztán majd 60 évesen ő ott lesz érettségi nélkül 0 pénzel én meg majd a légkondis irodából fogom csapatni youtubon az újabb "sztárokat". :DD
2023. okt. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
63%
Szépen le fog áldozni a csillaga közben elszórja a pénzt amiből a management jó sokat leszed es mehet vissza a kukásokhoz szemetet szedni.
2023. okt. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
17%
Fú, vannak itt irigyek rendesen:D
2023. okt. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
40%

Mire legyek irigy? Büszke vagyok magamra amiért van 2 nyelvvizsgám és mérnöki msc-m és mélységesen lenézem az olyanokat akik nem képesek leérettségizni. Bőven kapok elég fizu ahhoz, hogy legyen egy drágább kocsim + lakásom és én ezt az életem végéig fent fogom tudni tartani. Nem hiányzik a luxus élet.

Ami meg azariat illeti, van kb 9,5 millió emberből 10 aki ráérez arra, hogy mit fognak nézni a kiscsajok, ez nagyon ritka. És nagyon rossz példa van vele a fiatalok elé állítva azzal, hogy egy olyan embert "követnek" akit kirúgtak a suliból. A tanulatlanságnak te vagy a mintapéldánya kedves #13:09, pont ilyen együgyű gyári melósok lesznek akik nem tanulnak.

2023. okt. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
59%

9, szkamám, diplomám és 3 nyelvvizsgám van. Ezen az oldalon ilyenkor nem érdemes gyári melósozni, mert csak munkanélküliek és irodai munkások lógnak itt:D


És bocs, de nem a végzettség teszi az embert.

Azariah kortól és nemtől függetlenül megfogta az embereket, ráadásul nem is kicsit.

Persze, nincs rá garancia, hogy 40 év múlva is megtölt egy olyan stadiont, amit magyar előadó még korábban soha, de ez a néhány év alatt is összeszed bőven annyit, hogy ha van egy kis esze, nem lesz gondja a boldogulással az életben.

Tudom, te abból indulsz ki, hogy nincs érettségije, tehát nem lehet annyi esze.

De ismétlem: Nem a végzettség teszi az embert.



Meg egyébként a csávót az ELŐZŐ iskolájából rúgták ki, ami nem azt jelenti, hogy nem fejezte be a sulit, csak azt, hogy nem ott, ahol elkezdte. Pont a netre felrakott tartalmai miatt rúgták ki amúgy.

2023. okt. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!