Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » "Azahriah" hova járt iskolába?

"Azahriah" hova járt iskolába?

Figyelt kérdés

2023. okt. 16. 20:49
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
22%

49, anno sp is ugyanekkora sztár volt, nyilván a social media segedelme nélkül. Aztán hol is van ma? Sehol.

Azariah se lenne sehol, ha nem lógna minden kislány az instagramon 🤷🏼‍♀️

nov. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim válasza:
0%
Mégis folyton rajta agyalsz XD
nov. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:

Bazária nem járt iskolába. Az iskola járt Bazáriába.


Bazáriát megölte Chuck Norris, de ő túlélte.


Bazária tud zongorán hegedülni.


Bazária 100 millió ember előtt énekelt egy tízezer férőhelyes stadiont.

nov. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
*stadionban
nov. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
53%
Egyébént zongorán hegedülni nem ördöngősség, elvégre vannak húrjai, csak egy vonó kell hozzá... meg.. elég hosszú kar, hogy elérd az összes húrt:D
nov. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
48%
55# azért ez nem igaz mert hegedülni elég nehéz megtanulni. Több évig a szomszédok csak a nyikorgását fogják hallgatni
dec. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
56, arról, hogy JÓL hegedül-e az ember vagy sem, arról nem volt szó.
dec. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
Bocsánat félreértelmeztem a válaszodat, mert azthittem csak simán hegedülni és nem zongorán hegedülni. Elnézést
dec. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim válasza:
Vicc vagy mr msc diploma. Szanalmas irigy ember. Kibasztak 3 iskolabol, mert olyan jo gyerek voltam, anyamek ugyszinten utcara raktak 20 evesen. Meg is erdemeltem. 28 evesen vettem az elso lakasom kp. Most van egy 100 millas kifizetett hazam, x autom, 3 evnyi megtakaritasom, nulla hitelem, es ami a legfontosabb, hogy 2 gyerekem, akiket eltartok, kozosen nevelunk a felesegemmel, akinek nem kell meloznia, mert 2 folott keresek netto, heti 4-6 ora “munkaval”. Ezt mind tisztessegesen, ERETTSEGI NELKUL. Amúgy meg 136-os IQ-val… szoval, dugd fel magadnak a diplomadat es robotolj 8-10 orakat a millios fizudert tovabbra is.
febr. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!