Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kezdem utálni Azahriát, mert...

Kezdem utálni Azahriát, mert nem érdemli meg ezt a nagy sikert, alig érteni hogy miket mond a dalaiban, vannak pop előadók, akik megérdemlik ezt a nagy sikert, amit ő elért, nem értem mit szeretnek benne? és a dalaiban , a hangja jó, de a többi nem

Figyelt kérdés
dec. 31. 10:15
 1/10 A kérdező kommentje:
a nem értem mit szeretnek benne az nem kérdés volt csak ezt oda kellett tenni nem engedte ki tenni az oldal kérdő jel nélkül
dec. 31. 10:16
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Oke, kibofogted magadbol, es akkor most mi van? Kit erdekel a te szemelyes izlesed?
dec. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Valamit biztos jobban tud a csávó nálad.Amúgymeg az aranyásó luxusribik nem érdemlik meg a sikert,pénzt,csillogást.Azariah legalább alkot.
dec. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem hallottam róla.
dec. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

MINDENKI megerdemli a sikert, mert a siker azt jelenti hogy az illető képes valami olyat nyújtani amire igény van.


A probléma ott kezdődik amikor valakinek nincs személyisége/hobbija/élete, és ráér olyasmivel foglalkozni ami nem is okoz örömet neki.

dec. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Amikor magánszorgalomból megtanult énekelni és zenélni, nem hivatásos módon, de megtanult, ő már nagyot alkotott. Minden tiszteletem az övé és azoké, akik más területen mindenfajta egyetemi végzettség nélkül is nagy eredményeket értek el. Akik művészeti vagy pedig tudományos téren diadalt arattak, irigység és rosszindulat közben, mert ugye diplomájuk az nincs...
dec. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pontosan!
jan. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez mind szép és jó, de mi a kérdés?
jan. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi csak a kérdezőnek ki kellett dühöngenie magát valahol és ezt találta a legalkasabbnak
jan. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Mr.Bab ***** válasza:
Egy kis felfuvalkodott holyag emlékszem mikor Youtubeon kezte egy két videoját néztem akkor. Akkor is másolta a külföldi videosok tartalmát most meg egy kis pöcs ez nem változott.
febr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!