Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Bochkor Gábor műsorai mikor...

Bochkor Gábor műsorai mikor lettek ilyen semmilyen?

Figyelt kérdés

Alig kapcsolók oda, de akkor is valami sületlenséggel foglalkoznak, számomra már kezd egyreinkább hallgathatatlanná válni.

Anno a Bumeráng szerintem jó reggeli músor volt, még az István Dániellel közösen vezetett Önindító is elment egynek, na de ez a mostani...

Egyébként a Music FM-et sem igazán miatta hallgattam amíg még volt, hanem mert szerettem a csatornát.



jan. 1. 21:04
 1/6 A kérdező kommentje:
*kapcsolok
jan. 1. 21:09
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sose szerettem Bochkort, de régen apám miatt a Bumerángot kellett hallgatnom kocsiban, most meg az irodában kénytelen vagyok a Bochkort hallgatni.


Szerintem egyszerűen arról van szó, hogy 2023, azaz már 2024 van.

Bochkor sosem volt tájékozott vagy értelmes, viszont most majdnem 60 évesen már inkább kínos és unalmas a nagyképűsködése, másokon való élcelődése, és egyre kevésbé van képben a dolgokkal. A poénjai is nagyjából ugyanazok, mint régen.

Lovász jelenléte sem teszi jobbá a műsort, borzasztóan sótlan és humortalan ember, ráadásul sok mai dologgal annyira van képben, mint egy öregember.

Aztán a 71 éves Vogáról ne is beszéljünk. Olyan, mint egy megkeseredett vénember, akinek mindennel baja van.


A műsor témái laposak, azzal is kéne kezdeniük valamit.

jan. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb 20 éve.
jan. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lovász Lacival nagyon nincsenek egy hullámhosszon, ezért olyan száraz és sokszor kínos a műsor. Héjja Anett ostobasága is színvonal romboló. Háder Gyuri és Voga teszi számomra hallgathatóvá.
márc. 6. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Héjja Anett tényleg igazi szőke nő még barnán is.
ápr. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A különbség a szőke meg a barna nő között micsoda?


A hajfesték.

ápr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!