Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ariana Grande parfümjeit...

Ariana Grande parfümjeit továbbra is megveszitek a vele kapcsolatos pletykák ellenére?

Figyelt kérdés

Nemrég megjelent Ariana Grande Yes, and? c. száma ami nagy felháborodást keltett, mivel összekötik Ethan Slaterrel való kapcsolatával. Több helyen is látom a "homewrecker" kifejezést, miszerint viszonyt kezdett a nős, kisbabás férfival, és ezért már nem hajlandóak Ariana parfümöket venni.

Mivel itt is gyakran látok ezekkel a parfümökkel kapcsolatban kérdéseket, érdekelne titeket mennyire befolyásol ez az egész. Nyilván olyanokhoz szól a kérdés, akik eddig is vásároltak Ariana parfümöt.

A kérdést csupán kíváncsiságból írom, nem is támadom az énekesnőt, nem is védem.



jan. 22. 14:06
A kérdező szavazást indított:
Eddig vásároltam Ariana parfümöket de ezután nem vagyok hajlandó.
Eddig sem vásároltam Ariana parfümöket de ezek után végképp nem fogok.
Eddig is vásároltam Ariana parfümöket és ezután is ugyanúgy fogok.
Eddig nem vásároltam Ariana parfümöket de nem kizárt, hogy fogok.
10 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Nem hallottam ezt a pletykát.

De nagyon szomorú, ha valaki külső hatásra vásárol bármit is, nem azért mert neki tetszik.

jan. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Valahol végtelenül szánalomra méltó ez az egész celeb kultusz.

Ezek az emberek nem messiások, mégis mindenki a moralitás megtestesültléseként akar rájuk tekinteni...


Képzeld el milyen lenne az alapján eldönteni hogy hol vásárolsz, hogy a pék megcsalta a terhes nejét a szomszédos étterem szakácsával. Kit érdekel...

jan. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
61%

"Nyilván olyanokhoz szól a kérdés, akik eddig is vásároltak Ariana parfümöt"


Tekintve hogy olyan opció is van hogy "Eddig nem vásároltam Ariana parfümöket", eléggé hiteltelen ez a "nyilván".

febr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!