Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit esznek az emberek Bochkor...

Mit esznek az emberek Bochkor Gáboron és műsorain?

Figyelt kérdés

Az irodában kell hallgatnom, és most éppen azon poénkodik az a bohóc, hogy milyen lehet együtt lenni sziámi ikrekkel.

60 évesen olyan infantilis humort nyom, mint én a haverjaimmal 14 évesen. Mindenkin élcelődik, csak neki lehet igaza, egy borzasztóan neveletlen és egyszerű ember. Állítólag intelligens és művelt, de nekem csak beképzeltnek tűnik, aki a legtöbb témában teljesen tájékozatlan.

Valamiért mégis ez az egyik legnépszerűbb reggeli műsor a Bochkor. Tudom, hogy a magyarok alapvetően nem az igényességükről híresek, de számomra akkor is felfoghatatlan, hogy még okosabb emberek közül is sokan szeretik őket, pl. a mérnök kollégáim.


Nem értem, hogy lehet még tényező 60 évesen az az ember.



ápr. 3. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Undorítónak tartom, ha csak meghallom a hangját, átkapcsolok, nehogy egyetlen gondolata is bejusson az agyamba.
ápr. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Már 15 éve is xar volt.
ápr. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Az emberek azért szeretik (már aki szereti a stílusát), mert tud folyamatosan beszélni, tud közben gondolkodni, egész, érthető mondatokban ki tudja magát fejezni. Hiába tanítják az ilyet média szakon, az ott diplomát szerzők közül is csak nagyon kevesek képesek rá.
ápr. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3:


Tud folyamatosan beszélni?? Állandóan makog: "ööö..."

ápr. 8. 04:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!