Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szóltok hogy kiestek a...

Mit szóltok hogy kiestek a Nyári lányok? (Summer Sister)

Figyelt kérdés
2010. okt. 30. 22:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
36%

"a két lány meg csinos volt, szóval nem kellett volna kiesniük" (22:30-as)

már bocs de ez nem szépségverseny tudtommal -.- lehet,hogy csinosak voltak,de szerintem nincs hangjuk (jöhetnek a szidások) én már Fanninál kiejtettem volna őket...csak kiabálnak ezt nem éneknek nevezik! (nem vagyok féltékeny mielőtt elkezdené valaki.) szóval vissza térve,ha ez arról szólna,hogy ki milyen csinos akkor az X faktor teli lenne tehetségtelen plázacicákkal...:D

2010. nov. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
83%
sajnálom őket nagyon meg is sirattam
2010. nov. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
54%
Hát a szépség elég relatív. :D Szerintem kicseszett rondák. Olyan elmebeteg fejeket vágtak éneklés közben is mintha epilepsziás rohamuk lenne... De persze mindenkinek más tetszik. :) Az a duma meg hogy féltékeny rájuk mindenki? :D Hát elég gáz ezzel védeni a kedvencedet...
2010. nov. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
75%
SZERINTEM A LEGJOBBAK VOLTAK A NYÁRI LÁNYOK..SZÉPEK, SZUPER KÉPZETT A HANGJUK...!!!!!VILÁGSZÍNVONALON ÉNEKELNEK, BIZTOSAN HALLUNK MAJD MÉG RÓLUK-AZ ELLENTÁBORNAK ÜZENEM: CSAK IRIGYSÉGBŐL BESZÉLTEK, A LÁNYOK EGYSZERŰEN TÖKÉLETESEK!!!
2010. nov. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
73%
"Hát a szépség elég relatív. :D Szerintem kicseszett rondák"-SZERINTEM TE LEHETSZ RONDA ÉS IRIGY VAGY RÁJUK, HIBÁTLAN AZ ALAKJUK!
2010. nov. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
81%

Igen ez így van ;) Amúgy meg kicsit ostoba azzal jönni ,ha megsértik a kedvencedet,hogy mindenki féltékeny rájuk. :) De te tudod... :D Nem fogok vitatkozni veled,mert ahogy látom te nem tudsz érvelni.:) Én az intelligens vitákat pártolom,intelligens emberekkel,de ostobákkal nem süllyedek le sárdobálás szintjére.:) Úgyhogy további szép napot neked.


Ui:tudtad hogy beakadt a caps lock-od? :O

2010. nov. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
75%

A caps lock direkt volt..:))de köszi:))

Köszi, hogy leostobázol,bár aki hibát talál a lányokban, annak meg hallása nincs, tehát ostobák és botfülűek vitája ez.:)Egyébként em Veca ellen beszéltem,mert ő is kedvencem, jó a hangja és abszolút popsztár alkat.

Senkit nem akartam megsérteni, de szögezzük már le: ami jó az jó!:)És a lányok jók voltak-ez a verseny úgylátszik nem arról szól, ki hogyan énekel,hanem ki mennyire szimpatikus.Ennyi.

Szép napot mindenkinek!

2010. nov. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
73%
..amúgy még azt üzenem kedves caps-lock ellenőrző-hozzászólónak: ebben a topikban te hol olvastál érvelő válaszokat?mert én sehol..na!szóval nem okoskodni kellene:O
2010. nov. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
73%
Ő ebben a topicban még sehol. Nem is azt írtam csak bizonyára nem értetted.:) Tudod te leírtad a véleményed,én leírtam a véleményem,te meg leordítottál hogy biztos féltékeny vagyok meg ronda meg ilyenek :D Erre írtam hogy ezek után nem reagálnék a hozzászólásodra mert én az értelmes viták híve vagyok. Nem zavar ha valakinek más a véleménye,de akkor érveljen mellette,ne dobálózzon a szavakkal.:) Remélem így érthető volt. A caps lock-os mondatomhoz csak egy szót fűznék :irónia ;)
2010. nov. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Legyetek kedvesek ezt meghallgatni..neki nincs jó hangja?Én zenei suliba jártam, nincs botfülem, nem akarom elhinni, hogy ennyire nem lehet meghallani a SZÉP HANGOT!!!!


http://www.youtube.com/watch?v=bjNOPGWQ4QM&feature=related

2010. nov. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!