Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szóltok hogy kiestek a...

Mit szóltok hogy kiestek a Nyári lányok? (Summer Sister)

Figyelt kérdés
2010. okt. 30. 22:24
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
73%
Oké,megbeszéltük nincs harag..és akkor én érveltem is ezzel a számmal:))
2010. nov. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
73%

Rendben köszönöm. Meghallgattam,nem azt mondom hogy nem jó a hangszíne ,neki jobb mint a testvérének,de nem tudnak énekelni. Van különbség. Nem elég a szép hang. Mondjuk külön még elmentek ,de együtt csak rikácsolás lett belőle. Úgyhogy nekem továbbra sem tetszenek,de persze mindenkinek más az ízlése. Én nem jártam zeneiskolába,nincs hangom,nem tudok énekelni,de hallásom,úgy gondolom van. És hangsúlyozom még egyszer, elismerem hogy szép a hangja,de akkor sem jó a technikája. De nem is a hangon volt a hangsúly,nekem a fő problémám a személyükkel van. Hihetetlenül unszimpatikusak,pedig ebbe a műsorba kell hogy szerethető legyen valaki.

DE örülök hogy sikerült dűlőre jutni,neked tetszik,nekem nem. Én a kellemesebb hangot kedvelem,nem a visítozást. DE ennek az Aliznak tény hogy szebb a hangszíne.

Amúgy arról mit gondolsz hogy alig estek ki és már vetkőznének? :D Na tessék: nem jött be az éneklés megyünk a playboyhoz... Ez valahol engem igazol. Ha valaki annyira jó énekes,nincs szüksége arra hogy ezzel tűnjön ki. Értük nem a lemezkiadók küzdenek most hogy kiestek ,hanem a férfimagazinok.Ez azért elgondolkodtató,nem?:) Főleg hogy apuci is ismert,tehát vannak kapcsolatai...

2010. nov. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!