Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Bírja valaki Vv Ildit?

Bírja valaki Vv Ildit?

Figyelt kérdés
Szerintetek tanárnénis ?
2011. jan. 9. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Én utálom nem szimpi,sztem nem tanárnénis
2011. jan. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tanárnénis.Az túlzás,hogy birom,de nincsen vele semmi bajom.Szerintem közömbös és unalmas ember,de bizonyos dolgokban igaza van,pl abban,hogy a többiek lenézik/lenézték őt és nem adtak neki esélyt,hogy beilleszkedjen.Annyiból sajnálom,hogy azért bánnak vele így mert ő később jött...
2011. jan. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmi bajom Vele, nem zavarná az életemet, ha személyes kontaktus lenne. Ellenben a triumvirátus (Alekosz, Éva, Olivér) irritál és nem tudom elviselni őket. Számomra negatív karakterek, az ilyeneket szoktam szelektálni az életemből. Most a tv-ből is már...
2011. jan. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Ildinek más szerep lett "szánva" ebben a villában, mint hogy ő legyen a villa bohóca. A többiek viszont nagyon szépen lejáratták magukat - Jerzy kivételével, aki most különösebb feltűnés nélkül kivárja míg eljön az ő ideje, és a többiek kinyírják egymást -, ahogy vele szemben viselkedtek, mint újjal és gyengével, aki látványosan labdába sem rúghat mellettük, de mégis ott van és nem gonosz!, normál esetben meg nem győznek bőgni a mélyebbnél is mélyebben mélyenérző lelkiviláguktól. Szal ezt szerintem eljátszották.

Ildinek kellene visszakerülnie!

2011. jan. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

nekem nincs vele semmi bajom. meg pl zsófi vagy gigi is ugyanolyan "láthatatlan" mint ő.

de évát nagyon bírom, remélem ő kerül vissza.

2011. jan. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem szeretem mert tegnap (2011.01.08) amikor megnevezte Évát, összevissza beszélt!

De nem ez az egyetlen ok amiért nem bírom. A bemutató videója is tök gáz volt!

2011. jan. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy te sem tudnál értelmesen beszélni, ha éppen remegnél az idegességtől. Vagy te jól tűrnéd ha ok nélkül mindenki alázna? Pl. Alekosz minden indoklás nélkül azt mondta neki, hogy te mindenkit idegesítessz, irritálsz. Aztán elsétált és nem indokolta ezt meg.
2011. jan. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én nem láttam, hogy emelkedet volna a mellkasa.


Tény, hogy fura szerzet, de Te mernél beszélni 2 millió ember előtt a tv-ben ?

Egy átlagember nehezen oldódik, akik a szexiparból jönnek, nyilván nem.

2011. jan. 10. 14:32
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem nem szimpatikus. buta, ez látszik a beszédén. egy értelmes mondatot se tudott kinyögni.. irritáló :S
2011. jan. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!