Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tényleg nem bírja senki az...

Tényleg nem bírja senki az országban Vv Ildit?

Figyelt kérdés

Zsófi, Kristóf se érdekesebb.. (és Gina se, csak neki "szerencséje" volt azzal, hogy Alekosz hódítása, meg a férje "elvesztése" - banyek, mintha háborúba ment volna ... - kicsit felkavarta az unalmas állóvizet körülötte).



Szerintem se való oda Ildi, de belegondoltatok már, hogy

szegény 30 éves Ginát ott istápolták, csak mert nem bírta a férje nélkül meg az idegei nem elég ersőek ehhez a műsorhoz; de Ildinek is van kint kapcsolata, neki is vannak érzései,..stb. Mennyire fájhat szegénynek a mellőzöttség és EGYSZER SEM sírta még el magát!


Meg kapja a megjegyzéseket, hogy nem jó nő.. Lehet nem bombáz, de szerintem nem is ronda.

Ha valaki rondább mint ő, az Olivér barátnője, aki egy értelmes mondatot se tudott összerakni egy RTL-es forgatáson.

Vicces belegondolni, hogy Oli szerencsétlennek tartja Ildit, de a barátnője is az ..


2011. jan. 6. 13:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szerencsétlen kiba nagy hátránnyal indult.

Az rtl-nek kellett volna teenie valamit amikor meglátták h mennyire bunkon bánnak vele,ha volt annyi eszük h egy hónap mulva beküldtek valakit akkor kaphatott volna egy kis időre valamiféle védettséget,elvégre a csatorna mindent megtehet.Megnéztem volna hogy állna a szája atöbbinek ha bejöttek volna így egy hünap után és nekik dumálna valaki h mit akarsz beszolni,alig vagy itt pár napja(Éva).Szerintem aljas ahogy az Éva meg Szandika is teljesen lenézik és kiközösitik,pedig nyafoignak azok is eleget,Szandikának néha kisebbségi komplekszusa van,pont hogy neki nem kéne h nagy legyen a szja ilyen esetekben mert ahogy őt bántotta pl más ő most úgy bántja az Ildit.

Az Éva is hihetetlen mennyira nagyképű és csak sunyi fejével mosolyog amikor a csajnak rossz,szerintem megérdemelte coltna ha Ildi öt viszi ki és valami isteni csoda fojtán nem az Éva menne vissza(sajnos kevés az esély rá)sajnos az emberek a megoszto személyeket szeretik pedig nem érdemelé meg a gyözelmet sem az Éva sem pedig az Olivér,amekkora szemetek néha.Azon nevetek amikor dumál Éva is h Oli milyen köcsög meg stb utána meg nya..ja a seg...t.Amúgy még a gombin nevetek sokat,mert ez a szivecske mutogatás sirás már brutál ciki.Arrol nem is beszélve h azt szajkozta h benne van férfi becsület és amig a villában van addig az Évára tesz hát szépen segget csinált a szájábol.(jelentéktelen egy gyerek).

2011. jan. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Szerintem szavazzuk ki szegény ildit (úgysem esélyes és nem kéne még ott szenvednie két hétig..) ÉS MENJEN BE OLIVÉR BARÁTNŐJE !
2011. jan. 6. 14:22
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Én bírom Ildit, mert az egyszerű , szerény embereket kedvelem, nem az olyan nagyszájú, buta, folyton káromkodó, tapló egyéneket, mint pl. Szandika. A külsejéről már ne is beszéljünk. Szánalmas, hogy a magyar férfiak szerint olyan a bombanő, mint ő, mivel megszavazták annak. Sokan kedvelik Szandikát, mert kellemesen csalódtak benne, a külseje alapján nem őszinte, és egyenes jellemre számítottak. De szerintem ez minden embernél alap kellene hogy legyen. És oké, hogy a nézők visszaszavazzák Olit, meg Évát, mert ők csinálják a showt, de a végén valaki nyer egy halom pénzt, és komolyan úgy gondolják az emberek, hogy ők érdemlik meg legjobban??!!
2011. jan. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnálom Ildit a többiek nem adtak neki esélyt,csak azért mert 1 hónappal később jött.Talán Jerzy az egyetlen,aki nem olyan bunkó vele,de ő sem töri magát,hogy segítsen beilleszkedni Ildinek.Valamelyik nap,Ildi szalont nyitott a villában és megmasszírozta mindenkinek a lábát,szegény csak azért,hogy szeressék és bevágódjon.

Ez elég gáz volt.És még ezek után is ő kapta a legtöbb jelet.Szerintem nem volt igazságos az utolsó kiválasztás mert Éva több mindenkit megbántott és Olivér mégis őt választotta.Ildi az olyan,mintha ott se lenne,ő ilyen egyéniség és kész.Kristóf és Gina se voltak színesebbek.

2011. jan. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Ildi szimpatikus. Nem mondom néha idegesítő lehet tényleg, de sztem ha bent lennék, én vele barátkoznék valószínűleg.


Olivér barátnője: sztem úgy néz ki mint akinek van valami defektje. De tényleg olyan mintha nem lenne 100-as...

2011. jan. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a mostani bentlakók közül ő a legszebb és sokkal kultúráltabb csaj mint Szandika pl.
2011. jan. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Oli egy sírós kis pocs. Keménynek próbálja mutatni magát, de lélekben nem az. Remélem egyszer megnézhetem a fejét amikor kiesik. Apropó fej. Barátnője olyan mint Kiszel Tünde.
2011. jan. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Júúúj "Napközben a cicáim" Ezekszerint ez se dolgozik semmit.
2011. jan. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Nekem szimpatikus! :D


Lehet hülyén hangzik, de a standupján nevettem... xD Bár olyan kis magyartanáros beütése volt, de szerintem ugyanolyan ember, mint bárki más a "való életből", csak nem bulizza agyon magát, ugyanakkor jól mozog (ma salsazott) és nem trampli, ahogy sokan állítják.


Vannak tőle jóval csúnyább nők is a villában, látta valaki Évát reggel? Jóformán a szeme alatti táskákba lehetne pakolni. Szandika is azzal a szájjal... Reggelente olyan feje volt, hogy megijedtem a tévé előtt... Nem feltétlen kell a közösség középpontjának lenni, mindenki osztályában volt csendes, visszahúzódó ember, csak hogy került ő a törtetőkhöz... :O Valószínűleg az életben sokkal odaadóbb, gondolok a sportra és hasonlókra... :)

2011. jan. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!