Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tetszett már híres ember...

Tetszett már híres ember (színész, énekes, stb. )? Ha igen, ki volt az? Hány éves volt? Találkoztál vele? Hogy tudtad "elfelejteni"?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 20:26
1 2 3 4
 11/37 anonim válasza:
100%
Igen.Tiniként ahol lehetett ott voltam a koncertjén.Sokáig leveleztünk.Ma már tudom,hogy a testvére írta a leveleket!!Ha időm engedi eljárok a koncertjeire,váltunk egy-két szót.Atestvére szokott küldeni felvételeket.Nagyon szeretem a hangját és,amit mond(csak azok a hamis levelek)!!!
2011. jan. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%

12 évesen halálosan beleestem Bruce Willisbe (akkoriban a Simlis és a szende c. sorozatban lehetett nálunk látni, a Die Hard sorozat csak utána jött). Mondjuk a mai napig úgy vagyok vele, hogy ha bennragadnánk egy liftbe, nem vállalok felelősséget magamért :)


Ami viccesebb, hogy nyáron hirtelen felindulásból letolta a haját a férjem nullás géppel. Egy napig furán méregettem a kopasz, fehér fejét. Amikor kicsit összebarnult az arcával, kiköpött BW volt.... Úgy néz ki, az ízlésem nem változott :)

2011. jan. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ezt a liftes dolgot már viccelődve mondtam a férjemnek is, aki akkor csúnyán nézett. Mondjuk BW-vel szerintem még egy kontinensen se tartózkodtam, nemhogy egy liftben...

Viszont meg lettem fenyegetve, hogy ha ez megtörténik, akkor ő meg levadássza P. Andersont. Szóval kétszer is meggondolom, mert tétje van!

2011. jan. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is voltak kis-meg tinikoromban ilyesmik. Persze, az én korosztályomnál a már említett Brad Pitt-Johnny Deep párosnak általában nagy volt a "tetszésindexe". J.D. a Don Juan de Marcoban vagy B.P. Az interjú a vámpírral, ill. a 7 év Tibetben c. filmben:)))

Tudjátok, mi a vicces? Én mindig álmodoztam róluk, de nem úgy, hogy színészek, meg énekesek, stb. Hanem mondjuk B.P.-et Nagy Péternek hívják, és azon az egyetemen tanársegéd, ahová "beálmodtam magam" tizenegynehányévesen, és persze fogalmam sem lévén a tanáretikáról, természetesen a leggyönyörűbb hallgatólányra, azaz rám hajtott, úgy tartva az órákat, hogy a végére jusson egy szenvedélyes szerelmi vallomás:))) (A valóságban ki se látszottam a pattanások alól, esetlen voltam, a fiúk észre se vettek:)

És hasonló történeteket találtam ki. Nekem az túl snasz volt, hogy ő "csak" egy színész...

2011. jan. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
nekem régen Marilyn Manson tetszett, meg Riki Church, no igen, fura ízlésem volt :D
2011. jan. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: igen, egy kicsit :)

Colin Firth örök, mai napig odavagyok érte, persze nem szerelemmel, de tudok még tőle libabőrözni. Johnny Depp, Pierce Brosnan... Hugh Laurie és Hugh Grant (iiigen, bejönnek az angol pasik) és mostanában Ewan McGregor akit veszett jó pasinak tartok.

2011. jan. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%

Igen tetszett, sőt most is tetszenek páran, pedig kicsit már "öregnek" érzem magam hozzá, de ez van.

Régen Ryan Phillippe volt a nagy "szerelmem" meg a V-tech-ből Kefír és a Fiestából Tibi.:)) A magyarokkal találkoztam, persze csak egy fényképig jutottam.:)

Johnny Depp örök kedvenc, de mostanában pár spanyol focistán "vagyok rajta".(neveket nem írok). Velük tervezem, hogy találkozok, bár nem tudom, mennyire lehet őket megközelíteni egy meccs után.:)

2011. jan. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
Én most vagyok szerelmes Jaden Smith-be <3 Ő 12/F én meg 13/L :D Nagyon cuki ♥
2011. jan. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 emlya ***** válasza:
100%

Jajjj ne is mondd, én 21 éves vagyok, de komolyan mondom én is oda vagyok a kis srácért. =)

Nagyon édes. =) =) =)

2011. jan. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 emlya ***** válasza:
100%
Utolsó előtti: Igen a spanyol focisták is nagyon helyesek, nekem is bejön onnan jópár. =)
2011. jan. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!