Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tetszett már híres ember...

Tetszett már híres ember (színész, énekes, stb. )? Ha igen, ki volt az? Hány éves volt? Találkoztál vele? Hogy tudtad "elfelejteni"?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 20:26
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

"Jonathan Rhys-Meyers


Ő nem a Pavarottira hasonlító színész a Sliders-ből...?"


Engem nem emlékeztet rá. :))


[link]


[link]

2011. ápr. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
82%
Én jelenleg vagyok belezúgva TM-be(magyar repper), én 17 vagyok ő már harminc fölött van. A kedvenc repperem, imádom a hangját, a külsejét és a számain keresztül megismerhetek egy kicsit a bensőjéről is. Szerintem sosem fogok vele találkozni:(
2011. nov. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Én néhány éve vagyok teljességgel szerelmes Slashbe (46) :) Addig nem igazán foglalkoztam a hírességekkel,de egyszer úgy rám jött hogy Guns N' Rosest hallgassak...és azóta imádom kívül-belül. Sajnos még nem volt szerencsém találkozni vele,de jó lenne ^^
2012. ápr. 30. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
Ja és 12/L vagyok :) fura ízlésem van xD (uccsó)
2012. ápr. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Jared Leto <3 nagyon szeretem ő a példaképem,nagyon felnézek rá,és mindíg is így lesz! <3
2012. okt. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

ja előző vagyok,(jared) 40 éves de nem tudom hogyan mintha nem öregedne :-)

15/L vagyok és az egyik életcélom hogy találkozzak vele.Sajnos még nem volt rá alkalmam,de egyszer biztos hogy fogok.^^

Soha nem fogom elfelejteni!! <3

2012. okt. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

28 éves vagyok most, és elég változatos sztárok tetszettek meg tinikoromban. Volt, akit láttam közelről, élőben utána, volt, akivel beszéltem is, de ezek nem akkor történtek, amikor tetszettek. És egyikbe se voltam "szerelmes", max. azt hittem addig a max. egy évig. Így nem is nagyon kellett "elfelejteni", mert jött a másik. Közben felnőttem, egészséges lelkületű nő lett belőlem, a párommal 5 éve együtt vagyok, és nem szándékozom lecserélni sem :D.


- Alföldi Robi... még szerencse, hogy már elmúltak felé az "érzelmeim", amikor kiderült, hogy nem egészen a mi nemünket szereti :D.

Amúgy voltam előadásán később, emberileg még mindig szimpatikus :D


- Duncan James a Blue-ból... nem, vele nem találkoztam :D


- Lauri Ylönen a The Rasmusból... dettó


most így hirtelen ezek voltak.

2017. máj. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!