Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utálják sokan Stohl...

Miért utálják sokan Stohl Andrást?

Figyelt kérdés

2011. márc. 29. 11:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert megérdemli.Többször oozott balesettet,utobbinál cserbenhagyás is volt.Amúgy mindig sajnáltatja magát bocsánatot kér és tessék,megint okozott egy ujat,pedig bejátszották az első után a megbáno felvételt,hogy mennyire szánja bánja tettét és sose fordul elő többet.Szemét egy ember,aki megérdemli a börtönt,más már rég ott lenne.
2011. ápr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
39%

Én szeretem Narkós Andrást, meg is kérdezem majd tőle, nincs-e egy kis füve.


Most már legalább tudom, miért szerette Stohl András a bokszot...ott is volt KOKÓ! Whehehehehehehehe!!!!

2011. ápr. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
68%
direkt okozta volna akkor persze csukják is le,de nem úgy ült autóba hogy na most kinyirok valakit,baleset történt... annak idején császár előd ugyan ilyen állapotban okozott balesetet,ráadásul egy rendőrautóval és a rendőr meg is halt, ő megúszta felfüggesztettel
2011. ápr. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Vannak sokkal nagyobb problémák az országban, van szervezett bűnözés inkább azzal kéne foglalkozni. Persze hibázott, nem is kicsit, de bűnözőnek nem nevezném mert nem szándékosan okozta a balesetet. Miért-ne folytatná tovább az életét? Gondolom megkapja így is napmintnap vagy gondol rá. Ez valóban úgy van ahogy leírták már előttem, az emberek szájába adják, hogy most ő a gonosz bácsi őt kell utálni.
2011. ápr. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
68%

Én színészként szeretem, de a "másik" embert elítélem. Aki iszik, az ne vezessen. Egy értelmes ember, aki kizárt, hogy nincs azzal tisztában, hogy mit okoz az alkohol, meg a drog. Furcsa visszanézni, hogy az összetört autójában voltak az üres borosüvegek.Talán vezetés közben is ivott? Ha nincs más visszahúzó erő, akkor menjen börtönbe, mert megérdemli. Ott lehet gondolkodni azon, hogy pici baba mellett miért az éjszakázást választotta a felgyülemlett stressz oldására. Miért nem rohant haza a családjához az előadások után? Be kell vonulnia, mert csak így maradhat EMBER. A történteken már nem lehet változtatni, de a börtön megváltoztathatja az embert. Ez valóban az utolsó figyelmeztetés.

Az egyik előttem szóló megjegyzéséhez, melyben Császár Elődről írt, valóban szomorú, hogy megúszhatta. Sajnos ilyen könnyen kijátszható a jog Magyarországon.

2011. ápr. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én a stohl lucát utálom olyan ellenszenves ronda fuj andrassal el vagyok
2020. jún. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!