Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ez már tényleg ennyire szánalmas?

Ez már tényleg ennyire szánalmas?

Figyelt kérdés
Kapcsolgattam a TV-t egyik nap és asszem a Viván láttam SP egyik klippjét (SP a nevem) embereeek... No comment. Ez lenne a fiatalok világképe? Mer ami abban a klippben ment olyan volt mintha egy elefántot mutatnának sz*rás közben, bemikrofonozott végbéllel. A klipp tartalmára én már rá se térnék, viszont a zene. Khmm. Na ezt nem lehet annak nevezni :) Aki hallgatott már zenét (Klasszikus zene, Blues, Rock, vagy akár a modern POP-zenék igényes változatai) az tudja, hogy pl egy Lynyrd Skynyrd Simple Man alatt betölti a szobát a ritmus. Én hallgattam ezt a számot...és...nem jött semmi :D Nincs. Nincs benne zene. Kár is lenne ezzel vitatkozni, ezt teljesen objektívan meg lehet állapítani (más kérdés, hogy van aki szereti megenni a saját fekáliáját). Itt tényleg nem a műfajokról van szó. Én meghallgatok minden féle zenét, ha az nem gagyi, ha nem tetszik, de azért zeneileg jó azt meg elfogadom. Viszont ez totál szánalom. Nem értem mi a jó ebben, és mit éreznek a tinik amikor ezt a p*csöt látják. Ebben a gyerekben nincs semmi, egyszerűen csak elveszi a figyelmet az élet fontosabb dolgairól, és okádék emberek hadát eredményezi (Suttyókat, ahogy Update Norbi fogalmazott a TV2ben :D)
2011. júl. 8. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, mit írsz ki ilyen sz*r kérdést, h valakit pocskondiázz?? Nézz magadba!!!!
2011. júl. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 szamóca.. ***** válasza:

a stílusod tetszik:D

de ez az sp utálat már nagyobb divat lett mitn maga sp, és szerintem ugyanolyan idegesítő is. tényh ogy nincs a toppon a srác, valamit mégis jól csinál ha ennyien szeretik, és nekem - úgy tűnik csak nekem - ez nem fáj. hát hagy hallgassák, nekem ilyen vivatvf*s be sincs állítva a tvmen.

2011. júl. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

mintha egy elefántot mutatnának sz*rás közben, bemikrofonozott végbéllel


LOL =))

2011. júl. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Ebben a gyerekben nincs semmi, egyszerűen csak elveszi a figyelmet az élet fontosabb dolgairól"

Úgy látszik sikerült elbűvölnie téged is, ha az élet fontosabb dolgai helyett vele foglalkozol! Hozzáteszem nem szeretem SP-t, de ezek szerint tud valamit, ha ezt hozza ki belőletek...

2011. júl. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 szamóca.. ***** válasza:

egyébként ismeritek azt, hogy "haters make me famous" ?

hehe:)

2011. júl. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

az elsővel egyetértek!


Neked végülis nem az a bajod (ahogy senki másnak se) hogy sz.ar hanem az, hogy nem tetszik a műfaj. Akkorákat röhögök azokon a kérdezőkön, akik azt se tudják mi a bajuk az adott hírességgel, de azért mocskolják, meg szarozzák. Nem minden a metál (nm pont neked szól) meg a rock körül forog, igenis van pop is, amit más szeret.

Valszeg nem hallgattál még ilyen stílusú dalt, ezért egy kicsit furcsa. Na, és Rebecca Black, ő tényleg sza.r...

2011. júl. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

a rock körül forog, igenis van pop is, amit más szeret.

Valszeg nem hallgattál még ilyen stílusú dalt, ezért egy kicsit furcsa. Na, és Rebecca Black, ő tényleg sza.r...



Mi a rákös p*csömről beszélsz? Azt hittem érthetően leírtam b*zd+, hogy hallgatok IGÉNYES POP számokat. Áhháháhá. Na hagyjuk inkább :)

2011. júl. 9. 19:14
 8/10 anonim ***** válasza:

Hú, de laza vagy...

Valahogy nekem már annyira elegem van a hiperigényes, ultrakifinomult kérdezőkből, akik teljesen tökéletesek, és mint olyanok, felhatalmazva érzik magukat, mi több, isteni feladatnak érzik, hogy pocskondiázzanak mindent, ami él és mozog, főleg, ha az kellőképp "trendi".

Egyébként meg, amíg így fogalmazol, addig nem értem, miért mersz leszólni bárkit is, mert a stílusod eszméletlen ordenáré. Nagyanyád sosem mosta ki szappannal a szádat?

2011. júl. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
:) én egyetértek a kérdezővel, ez nem zene ez csak erőlködés hogy pénzt szerezzen valamivel, amit zenének titulál, én múltkor ráakadtam a Mizu c. klippre igaz ez fluor tomi, de tátott szájjal néztem végig, hogy ezt bemerik tenni tv-be, és hogy mekkora sz.r...és ezt nézi és szereti is valaki, elképesztő. Ma már kezd kiveszni a jó zene, csak a régiekhez lehet visszatérni.
2011. júl. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

23:39 - Egyetértek!


Kérdező: Te komolyan ilyen hülye vagy? nem minden a rock meg a metál körül forog (NEM PONT NEKED SZÓLT). Odaírtam. nem tudsz olvasni?

Nem kell egyből idegbetegnek lenned, ha valaki nem ért veled egyet. Ajánlok neked egy jó nyugtatót. :)

2011. júl. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!