Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan tudnék megismerkedni...

Hogyan tudnék megismerkedni Gyurta Danival?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik, rá nézek a képére és rosszul vagyok teljesen, de nem tudom hogyan fogjak hozzá. Gyönyörű arca van, és a teste is nagyon izgató.

Ti mit javasoltok?

19/F


2009. aug. 6. 11:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
75%

1./ wtf gyurta dani?

2./ odamész hozzá, és bemutatkozol

2009. aug. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
67%

"Nagyon tetszik, rá nézek a képére és rosszul vagyok"


:D:D:D...Rég szakadtam ekkorát, akkor tényleg tetszhet ha rosszul vagy ha ránézel :D


Arról nem is beszélve hogy homár vagy XD

2009. aug. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

jól van na nem kell gúnyoskodni, homár vagyok igen, attól még ugyan úgy tetszik, elhiheted ....

Nem tehetek róla, múltkor is megláttam a testét fürdőnadrágban és felállt, szóval nagyon izgat na. Ugyan így az arca is, de most miért kell csúnyának lenni?

2009. aug. 6. 11:20
 4/27 anonim ***** válasza:
79%

Most 'szabadságon van', de majd ősztől újra fog járni edzésre. Én egyszer a Komjádi uszodában láttam, ezek szerint oda szokott járni. Ott próbálkozhatsz, vegyél egy úszóbérletet és reggel meg délután menj, hátha ő is ott lesz és valami indokkal szólítsd le. :D Nem tudom, hogy mennyire kedves, amikor én találkoztam vele, egy olyan lánnyal voltam, akit ő ismert és nekem is köszönt, kedves volt.

Különben nem hinném,hogy van esélyed nála, mert a lányokat szereti. De az uszodában nézegetheted fürdőnadrágban és ha vízben vagy még az sem látszik, ha felállt. :D

2009. aug. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem is vedd fel vele valahogy a kapcsolatot :)

nagyon sok síkert kívánok neked :)

És ne foglalkozz az idióta válaszolókkal.

Légy önmagad :)

Sok síkert,puszi :)

16/L

2009. aug. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
78%
Menj el minden versenyére és kiabáljad neki hogy:Szeretlek Dani!:D
2009. aug. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
85%

Fujj. Öld bele magad a Dunába.

Én ilyen kirekesztő vagyok.

2009. aug. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Én már mentem el versenyére, megnéztem és ott is nagyon szép volt, de sajnos hamar eltűnt és nem tudtam közel férkőzni hozzá.

Köszi a válaszokat, na akkor az uszodát megpróbálom, úgyis én is gyakran úszok. Ha finoman elkezdek vele beszélgetni abból nem lehet semmi baj, és meghívom egy kólára. Végül is nincs ebben semmi.

Meglátjuk, azért köszi ....

Valaki tudja mikortól edz újra ?

2009. aug. 6. 11:39
 9/27 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos sok oylan rosszindulatú ember van és nem érti meg hogy nekem tényleg nagyon tetszik :(
2009. aug. 6. 11:40
 10/27 anonim ***** válasza:
50%
Szia! Én vagyok az uszodás válaszoló, és ilyenkor vb után legalább 1 hónap szünetet kap, de ő világbajnok is, így még egy kicsit többet is el tudok képzelni... Szeptember vége felé már edzeni fog szerintem. Na sok sikert:D
2009. aug. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!