Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Gyurta Dani és az öccse...

Gyurta Dani és az öccse tényleg nagyképűek?

Figyelt kérdés
Dani interjúkból felettébb intelligensnek és reális gondolkodásúnak tűnik, az öccse visszafogottnak. Mindenki szerénynek nyilvánítja, de mindkettejükről olvastam már olyat is, hogy elég nagyképűek...ennyire meg tudja magát játszani az ember?
2011. aug. 6. 20:33
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

A sportteljesítménye kitűnő! Egyébként meg a hölgyeket sem minősíteném most...de ha mennek, mennek... bár állítólag ezt mindenféle mézes-mázos szöveggel oldja meg. Bár ez még nem menti föl az ő hibái alól, kissé másmilyenek az értékei ezek szerint...

Megkérdezhetem esetleg, ismered őt? Gondolom nem pletyka. Egyébként én Kis Gergőt ismerem (aki szintén egy nagy büszkesége a magyar úszásnak), de nem tudok szép szavakkal nyilatkozni róla...

Ússzanak csak, komolyan ennyi érdekel. De ez mindenesetre érdekes..:)) Oké, legyenek ismertek, sikeresek, de EKKORA pofát nem kell növeszteni :))

2012. ápr. 6. 02:31
 12/21 anonim ***** válasza:
48%

Igen, ismerem Danit. Nem pletyka, sajnos. gegének amúgy még keményebb dolgai vannak :S Ezt már leírni sem merem. Szerintem még jó ideig ilyenek maradnak ők. Otthon gondolom eljátsszák a szépet. Elég, ha annyit írok, h Gege sűrű vendég az AIDS teszteken :SSSSSS Válogatás nélkül mindenkivel... Kit így kapnak meg, kit úgy...

Kis Gergőt nem ismerem abszolút, annyit tudok, hogy volt egy nagy konfliktusa a Verrasztóval. Mondjuk Dáviddal már kinek nincs konfliktusa? :D

2012. ápr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
:DDDDDDDDD hát ez hihetetlen, hogy ennyire másnak adja ki magát valaki...:D Dani még nem is durva ezek szerint...:DD Jajj hát Persze, Verrasztóék sem semmik...:D Kis Gergőt én hülye bemutattam egy kedves barátnőmnek, 3 napra rá már az intim képeit küldözgette nekik mms-ben :)) nyilván választ nem kapott...és nyilván ez nem minden :)) Najó, lassan kitöröltetem ezt a kérdést, annyi kulisszatitok derül itt ki...:D Gege..hát ő meg egy vicc egyszerűen...:D nem semmi... hát azt elmondhatom, hogy kielégítő választ kaptam a kérdésre...
2012. ápr. 6. 22:26
 14/21 anonim ***** válasza:
53%
Az a nagy baj, h itt nem lehet törölni sem kérdést, sem hozzászólást, sem semmi mást. Ezért vagyok én is óvatos. Dani is hasonló... Jajj mennyi mindent tudnék még mondani, de így tényleg nem merek. Gondolom te sem szeretnéd, h kiderüljön ki vagy, mert én aztán pláne nem, a privát leveledre is pontosan ezért nem válaszoltam, amiért ezúton is elnézésed kérem, de talán ezzel is túl messzire mentem, h ennyi mindent kiteregettem itt.
2012. ápr. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek, de ha jelenteni lehet a kérdést, vagy ilyesmi, hátha törlik, én nem értek hozzá :S Viszont én privát levelet nem írtam...
2012. ápr. 7. 14:04
 16/21 anonim ***** válasza:
69%
Valaki írt, h egy világ tört benne össze, amiket itt olvas, mert ismeri a szüleit és húha micsoda jó család ez, ő ezt nem szeretné elhinni, és kérlelt, h mondjam neki azt, h ezek a dolgok pletykák... :D hát....... Dani a hazudozás mestere, úgyhogy ezzel szerintem választ is adtam mindenre. Amúgy meg nyugi, sosem derül ki, h kik vagyunk :) Sztem nagy fejtörést okozna ezt bárkinek is kitalálni, annyi nőt vert már át..
2012. ápr. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
61%
Sajnos nagyon igaz, amit Gegéről írtatok. Engem is elcsábított, mindenfélét összehordott hogy ágyba vigyen. Aztán miután megkefélt nem foglalkozott velem. :O Tudom, én voltam a hülye, hogy hagytam magam. De nehéz ellenállni amikor egy ilyen izmos srác boxerben áll előtted. De ezek szerint sok lányt ágyba visz... :(
2012. jún. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek abban, hogy sikeres és képviselje Magyarországot. De mindemellett az a véleményem, hogy sem Dani és sem Gergő nem nagyképűek. Élőben is láttam őket Európa-bajnokságon, sugárzott belőlük az öröm és a boldogság. Intelligens, sikeres fiatalemberek!
2012. júl. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szánalmasok vagytok jézusom...hol ismeritek ti őket???nevetséges....5-6 éve ismerem a fiúkat és ha ilyenek lennének nem itt tartanának, meg jól fel is pofoznám őket:)
2012. aug. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

De most mi ez a "Gyurta lejáratás"? Azelőtt soha sem hallottam róla semmit, igaz se jót se rosszat, de most meg csak a mocskolódás.


Ja amúgy nekem az a Kis Gergő bejövős ám :D

Na jó hozzáteszem ha igaz akkor elég gáz, mondjuk azok a lányok is gázok akik belemennek ilyesmibe...

2012. aug. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!