Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lányok! Ti nem érzitek úgy,...

Lányok! Ti nem érzitek úgy, hogy bár Dr. House (Hugh Laurie) csúnyácska is és bunkó is, de valamiért, vagy épp ezek miatt vonzó?

Figyelt kérdés
2009. máj. 1. 09:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is sármos.. (: Utolsó a számból vette ki a szót.

Bár szerintem nem is csúnya és a bunkósága se olyan elviselhetetlen.

2009. júl. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

15 vagyok, és tényleg kezdek elgondolkodni az elmém épségéről, DE én naaaagyon jópasinak tartom House-t :D mikor olyan kis borzos a haja, hát akkor meg kell zabálni :D meg azok a kék szemek :O atyaég :$ a bunkósága meg nem elviselhetetlen, sőt, néha nagyon vicces :P

ezenkívül egyet értek azzal a válaszolóval, aki írta, hogy azért *is* szeretjük House-t, mert ő ki meri mondani a dolgokat. :)

2009. júl. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
de igen! sármosan bunkó, és olyan vonzó! a rossz természetével is magához vonzza az embereket :)
2009. okt. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Miért ne? Okos és vicces.
2009. okt. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
szerintem nem csúnya :$ imádom :$
2010. febr. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem csúnya... Laurie: Jófej, aranyos, kedves, humoros csávó és sármos; House: Egy paraszt, és nemtom miért, de IMÁDOM!!!!! :) Egyébként sztem ezt hívják szinészi zsenialitásnak, nemtudod, hogy miért szereted, hiszen végtelenül bunkó, de basszus, szereted!!! :)
2010. ápr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

énimádom..

fogalmam sincs h miért de nagyon ..

van benne valami amit nem lehet megmagyaráázni

írtóó szexii

2010. ápr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Dehogynem!!:DDD Irtó szexii, főleg borostásan, és a szemei OMG:) Mindezek mellett inteligens és vicces is. Szóval tökéletes:D

Jó lehet a feleségének:D:D

2010. máj. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Imádom,szeretem,és rohadtul wonzó :$

főleg ha kivágott felsőben lenne walamelyikünk,nem állná meg megjegyzés nélkül xD

egyszerűen imádom

2010. aug. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
de és pont ezt nem értem h nekem miért jön be mert olyan bunkó stb. azt hittem velemvan a baj de látom nem csak én vok így vele :)
2011. jún. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!