Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért ilyen ellenszenves sok...

Miért ilyen ellenszenves sok embernek (Kovács) Ákos?

Figyelt kérdés

Elsősorban a 30 körüli férfiakat kérdezném, már leggyakrabban ők nem bírják annyira..


Ha lehet kulturált válaszokat!


(Mielőtt valaki azzal jönne, hogy kérdezzem meg tőlük, már megtettem.)


2011. okt. 28. 10:17
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
95%
Egy férfi mindig tisztábban látja a másik férfit, mint egy nő, mint ahogy a nők is jobban értik egymást. Ott ahol a nők magabiztosságot, jó kiállást látnak, mi ott meglátjuk a kisstílű arroganciát és az olcsó pózolást, ami Ákosra jellemző. Ezenkívül - bár igen tehetséges - a dalai többnyire üresek, hiába van jól becsomagolva. Azért a 30-asok, mert a 20-asok lesz@rják. Szóval nem irigységről van szó.
2011. nov. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok férfi, de szerintem azért nem kedvelik sokan, mert őszinte.

Illetve, mert manapság egy olyan világban élünk,ahol mindenki csak magával foglalkozik. Irigyek az emberek, főként a magyarok. Nem tudunk örülni a másik sikerének, boldogságának, negatívak vagyunk és pesszimisták. (nyilván ez most egy általánosítás)


Sok tehetségkutató van jelenleg is az országban, ami már nem arról szól, mint valamikor a Ki mit tud? vagy a Kifutó. Ezek a tehetségek, akik most kerülnek ki, nem fogják 20 évig tolni a pályán, csak ha nagyon elszántak és kitartóak.

2012. jan. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
nyálas, a zenéje is.
2012. jún. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
En egy 17 eves fiu vagyok es nekem Akos a 2.-odik kedvenc zeneszem.De nem tudom,hogy miert nem szeretik sokan...Szerintem az embernek az egyszerü es az olcso kell.Akos pedig pont az ellentete.Szerintem remek zenesz nincs nala jobb Magyarorszagon. :)
2012. júl. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

utolsó, megkérdezhetem, hogy ki az első kedvenc?:)

2012. júl. 25. 13:59
 16/21 anonim ***** válasza:

A zenéjét kedvelem, személyesen még nem találkoztam vele, de bizonyos dolgok miatt nem szimpatizálok vele, például ezért:


[link]


A hajam égnek állt attól, amiket itt nyilatkozott. Ez egy elég régi interjú, de kétlem, hogy sokat változott volna a véleménye azóta.

2012. aug. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
38%

jesszus, ettől nekem is! Pláne, hogy orvosira járok, és hát nem a gyerekvállalásra, főzésre, mosásra meg az uram istápolására tettem fel az életem (nem mintha ezt a "munkakört" nem tartanám fontosnak, sőt. Csak hát én másképp vagyok bekötve:)

Remélem egyszer útjába kerül egy olyan nőnemű orvosnak, ügyvédnek vagy bármilyen más típusú karrierközpontú szemléletű nőnek, aki olvastam ezt a megnyilvánulását. Tőlem lehet, hogy egy herével távozna:D

2012. aug. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

14 éves fiú vagyok és ő a kedvenc előadóm, énekesem, zenészem. Mondj 1 olyan embert aki 5 éve egy tehetség kutató álltal aktívan zenék. Őt a csillag születikben fedezték fel 25 éve. A vidit nézd meg Szerintem ez b*szottjó átdolgozás, mindig tud újat mutatni és nagyon jól csinaĺja a szintirockot!!

www.youtube.com/watch?v=SH_nho9t8ak&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3DSH_nho9t8ak

2013. júl. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
91%
Én 22 éves fiú vagyok, és azért utálom, mert egy rohadt nagy blöff. Nem szól semmiről, de azt nagyon meggyőzően teszi. Ákos valószínűleg úgy ír dalszöveget, hogy van egy közhelyszótára, amiben benne vannak a "tűz, lélek, jel" stb. szavak, és ezeket véletlenszerűen jól hangzó mondatokká kutyulja. SEMMIRŐL nem szól. A zenéjét sem tartom jónak. A Depeche Mode sem tetszik, sosem értettem, miért vannak érte annyira oda, de az legalább eredeti.
2015. ápr. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
A zenéjét nagyon szeretem,mert gyönyörű szövegeket tud írni,de 5 percet nem bírok végighallgatni egy interjújából,annyira irritál a kekksége.Mára meg már röhejesen néz ki az SZTK-s szemüvegével és a Grincs-sérójával.
2015. dec. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!