Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tudom, hogy most jó páran...

Tudom, hogy most jó páran oltani fognak de nem érdekel. Kérdésem: mit lehet szeretni mm-ben sp-ben és fluorban? Undorító amit művelnek jó most ez a divat de akkor is. Ez valami borzalmas!

Figyelt kérdés
igen azt is tudom hogy azzal jöttök ha nem tetszik ne hallgassam, de mindenki ezeket a nyálgépeket hallgatja és valami undorító! a hideg kiráz... csak szégyent hoznak a magyar zenére!
2011. nov. 29. 16:28
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja ugyan nem magyar de justin biebert kihagytam na az meg rosszabb mint a többi együtt miért lett ez a divat? én rocker vagyok és büszke vagyok rá :D
2011. nov. 29. 16:34
 2/11 anonim válasza:
Legyél is rá. Igazat megvallva én sem tudom ezeket a mai sztárokat értékelni. Én is utálom őket, nem vagy egyedül
2011. nov. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mindenkinek a szíve joga, hogy milyen zenét hallgat.

MM egy kisfiú aki próbál kitörni (valószínűleg nem fog sikerülni neki.)

SP és Fluor szerintem azt csinálja, amire úgy gondolják igény van... a régi stílusukhoz, önmagukhoz képest nagyon elkorcsosultak, de hát azt senki se hallgatta, most meg milyen sikeresek! Pár hete voltam egy Fluor koncerten (kövezzetek meg) és nekem tetszett, jó buli volt, de itthon nem hallgatnám meg a zenéjét, mert eléggé primitív. Mostanság már menővé vált utálni az általad felsorolt énekeseket, pedig vannak értékelhető tevékenységeik, még akkor is, ha azért nem említhetjük őket egy lapon az igazi tehetségekkel, ikonokkal. Én pl. a rockot sem nagyon szeretem, kifejezetten idegesít, de hát nem lehet megváltoztatni senkinek az ízlését, mindenki azt hallgat amit akar, és ha ez éppen SP 24/7, akkor egészségére!:D

2011. nov. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Elárulnád nekem, hogy a nagy "rockerek" mi a francért törődnek állandóan Sp-vel, MM-mel, Fluorral és JB-rel?

Egyszerűen hihetetlen, hogy minden héten feltesz valaki egy ugyanilyen kérdést, és utána írja, hogy "én rocker vagyok"

Igazán lehetne annyi eszetek kedves "kemény jó zenét hallgató" barátaim, hogy nem foglalkoztok a tinisunák bálványaival, mert amíg megteszitek ugyanúgy segítitek a népszerűsítésben.

2011. nov. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

azért törődünk mert szégyen hogy ez a mai társadalom ide jutott hogy ilyeneket kell hallgatni büdös díszbuuzi az összes.

2.) bocs ide most írok először nem tudtam hogy előttem már sokan kiírták... de ha ennyien kiírják kedves utolsó nem hiszed el hogy van benne igazság?

2011. nov. 29. 19:08
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező... ne sújts légy szíves. Mondtam én egy szóval is, hogy szeretem a felsoroltak bármelyikét? Olvasd már el újra amit írtam, mert nincs kedvem most kielemezni a mondataimat. Köszi-.-"
2011. nov. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert neked mi képvisel értéket a zenében? Attól, hogy szereted a hangzását, még nem válik művészeti értékké. Szerintem felesleges zenei ízlésről beszélni, mert soha nem lehet egyezségre jutni.
2011. dec. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%

17:55-sel egyetértek!

Bár, én kifejezetten szeretem Fluor Tomit, Sp-t csak hallgatom, (MM-től falramászok) mégsem vagyok hülye b*zi, meg tinip*csa.

Egy normális tini vagyok. Szeretem amit Fluor csinál és ezek mellett szót fogadok a szüleimnek, jól tanulok, tudok helyesen írni, ismerem a vesszőt és még sorolhatnám. Egyébként nem tudom melyikőtök írta, de egyetértek vele, engem is idegesít a rock meg a metál. Ez van.

És hogy a kérdésedre válaszoljak, én azt szeretem ebben a "nyálgépben" hogy: Lehet rajta nevetni, kedves amúgy is meg a rajongóihoz is, irtó jófej (tapasztalat), tetszik az a 'mű sz*r' amit csinál és szerintem kinézetre nem rossz :)


Remélem kielégítő a válaszom.

16/L

2011. dec. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

*utolsó vagyok

Ja, és még a nagybetűt is ismerem :)

2011. dec. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 laca55 válasza:
egyet értek veled. csak az mm-essel nem.ő azért nem olyan rossz.
2012. febr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!