Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Goth zenét kedvelő emberek!...

Goth zenét kedvelő emberek! Nicholas Edward Cave meleg?

Figyelt kérdés
Teljesen összevagyok zavarodva!Keresgéltem neten.És életrajzba olvastam h a párja Mick Harvey volt és ugytudom ő fiú!Meg ugye van ez a zenéje http://www.youtube.com/watch?v=QzmMB8dTwGs és itt fiúval ölelkezik?Vagy az Mick???
2012. febr. 10. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Na végre valaki tudja milyen a rendes goth zene. Viszont Nick Cave nevét én ebben a formájában szerintem kevesen ismerik fel.


Valami biztos van, hiszen Blixával (Einstürzende Neubatuten nevű industrial zenekar énekese, Bad Seeds tag is) van egy két jelenete:

[link]

Rowland S. Howarddal is eléggé közeli fotói vannak, ott sem tartom kizártnak hogy volt valami.


Van egy idősebb fia, Beau Lazenby-tól (aki Westwood modellje volt, valamit a The Damned nevű goth/punk zenekar egyik albumán is rajta van), Jethro Cave, aki szintén olyan goth-féle, félig meddig alternatív modell (tetoválások, felnyírt haj, sok bőrcucc).

Aztán egy ideig Együtt volt PJ Harvey-vel, arról a szakításról szól a Boatman's Call.

A mostani felesége, Susie Bick, szintén elég tartós kapcsolatnak tűnik, van két ikerfiuk, Earl és Arthur...


Ezek alapján szeritnem biszex, de hivatalos coming-outról nem tudok.

2012. febr. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

én mick harveyre azt hittem ebben a klipben h csaj..mert nem hittem el h iylen klip lehet..hogy egy iylen fiatal és lányos pasival ölelkezik egy férfi

akk tuti h mick harvay(akit a klipben ölelget) pasi?és h ő mik?

2012. jún. 8. 20:41
 3/5 A kérdező kommentje:

am nem azért de ez egy elég érdeks goth zene..sztem szar

de ez csak az én véleményem szóval nem úgy kellet volna írni "a normális goth zene" a goth zenéknek az összes stílusa normális..csak mindenkinek más jön be

pl nekem kedvencem

http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=jYqAOw..

2012. jún. 8. 20:43
 4/5 A kérdező kommentje:
mert nekem ez nem nagyon tetszik...csak az érdekel h meleg-e és h pasi e az ott mellette
2012. jún. 8. 20:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Az EBMnek nem sok köze van a goth hangzáshoz, az elektronikus zene. Szintipophoz, industrialhoz talán.

Nem azt mondtam, hogy sz ar, hanem azt, hogy tisztában vagy a kategóriákkal. legalábbis remélem.

2012. jún. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!