Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy Éder Krisztián SP, akit mindenki lemelegez, nyilvánosságra hozta a kapcsolatát a modell csajjal?

Figyelt kérdés

Mondta, hogy "mindörökké" tervezi csajkámmal. Hát nem hiszem hogy addig bírnák, mert a Fluor Tomi nem bírja ha megcsalják:D

Am nem féltékenységből mondom, mert nekem teljesen más színész pai jön be, de sztem tök szánalmas, hogy az első barátnőjével kérkedni kezd, csak hogy ne bu-zizzák le.



2012. jún. 24. 12:53
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:

Én örülök neki, és szerintem egyáltalán nem meleg a Krisztián.... bízonyítani még senki nem tudta és nem is fogja.

Megérdemli a boldogságot végre!!!

2012. júl. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
72%
Neki a kolbász a boldogsága,és azt el is nyeri :)
2012. júl. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
49%
Meg nyeli.
2012. júl. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon vicces vagy, gratulálok.
2012. júl. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 A kérdező kommentje:

:D

szerintem sem meleg mondjuk (annyira):), de valami alapja azért csak van a pletykáknak:D

2012. júl. 5. 15:31
 16/61 anonim ***** válasza:
49%
Elég legyen annyi,hogy a puszta kezével vasal.
2012. júl. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:

Max csak annyi alapja lehet, hogy: hord rózsaszín ruhákat és kiegészítőket. Nem volt ideje csajozni, mivel nagyon sokat dolgozik. Együtt lakik Tomival. És? Hány srác lakhat együtt albérletben a haverjaival?? Sok. És akkor ők már melegek?

Nagyon kevés az olyan ismert férfi énekes/színész, stb akiről nem állították még hogy meleg. Ez szánalmas és sajnálatos dolog!

2012. júl. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 A kérdező kommentje:
Szerintem egy rendes normális fiatal fiú ne nagyon hordjon rózsaszínt.
2012. júl. 6. 15:59
 19/61 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem probléma, főleg manapság. Ha valakinek jól áll, hordja. Attól még lehet férfias.

Amúgy Krisztián ahogy idősebb lesz, egyre férfiasabb szerintem, öltözködésileg is komolyodott nagyon sokat.

2012. júl. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 A kérdező kommentje:
mondjuk azt becsülöm benne, hogy szakmát tanul, meg dolgozik, nem úgy mint pl.: vv cristofel..az egy nagy b-uzi:D
2012. júl. 7. 12:26
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!