Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy Éder Krisztián SP, akit mindenki lemelegez, nyilvánosságra hozta a kapcsolatát a modell csajjal?

Figyelt kérdés

Mondta, hogy "mindörökké" tervezi csajkámmal. Hát nem hiszem hogy addig bírnák, mert a Fluor Tomi nem bírja ha megcsalják:D

Am nem féltékenységből mondom, mert nekem teljesen más színész pai jön be, de sztem tök szánalmas, hogy az első barátnőjével kérkedni kezd, csak hogy ne bu-zizzák le.



2012. jún. 24. 12:53
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
56%
sp,egy tehetségtelen kislány,egy kreált nudli.ezenkívül rettenetesen sunyi,egyben irritáló feje van.zenei érzéke kereken nulla.arról,hogy még homár is,lehet,h nemtehet....
2012. júl. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 Kriszti8 ***** válasza:
36%
farikcsaaa tökéletesen egyet értek veled:))amúgy sp-t sokkal több nyanya szereti mint fiatal.mert a nénik azt mondják h:de helyes pedig NEM AZ:)
2012. júl. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 A kérdező kommentje:
hát tény hogy jóképbb pasik is vannak nála, akik valamivel többet is tettek le az asztalra:) de Justin Bieber tényleg katasztrófa, elvégre photoshoppal meg púderral bárkinek lehet ilyen feje mint neki:D
2012. júl. 17. 12:55
 34/61 anonim ***** válasza:
49%

Kedves Kriszti8,

Huszon-vagy harmincévesen nem néni, és nem nyanya egy nő!Máskor meg az a bajotok: hogy jajj, csak a 10-13 éves kislányok szeretik...

Nem mindegy nektek?? Nem kell foglalkozni,ha nem szereted és kész.

2012. júl. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 Kriszti8 ***** válasza:
21%
nem mindegy:)egyébként nem a 30 éveskre gondoltam hanem 50-60:)
2012. júl. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim válasza:

07-17 05:22-es válaszolónak először is egy helyesírási kéziszótárt tudnék ajánlani! egyébként pedig oké, hogy sokaknak nem tetszik a hangja. ízlések és pofonok. viszont Sp még akkor is hazánk egyik legértelmesebb médiaszemélyisége. tud viselkedni, tud nyilatkozni, el tud mondani egy mondatot értelmesen, nem úgy, mint Majka, meg Kozsó, meg még sorolhatnám, akiknél csak a káromkodás megy. na és őket ki szólja le? senki! csak divat utálni meg szídni őket...

a témához visszatérve: elég egyenes ez a gyerek, úgy gondolom, elmondaná. és a csaj sem hülye, hogy elhíreszteljék ezt, aztán nem is járnak...

ÉS NEM, NEM SZERETEM SP-t, de azért ez már felháborító!!

14/L

2012. júl. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 A kérdező kommentje:
Hát bocs előző, de nekem Mjka milliószor szimpatikusabb mint Sp!!!!
2012. júl. 22. 17:32
 38/61 Kriszti8 ***** válasza:
27%
nem az én stílusom egyiksem de inkább Majka..ő valamennyire tud zenét csinálni
2012. júl. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 A kérdező kommentje:
igen, a Belehalok c. szám nagyon jó lett, IMÁDOM:)))
2012. júl. 22. 21:38
 40/61 Kriszti8 ***** válasza:
0%
nekem is tetszik:)a viván mindig az megy nagyon jó szám:DD
2012. júl. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!