Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy Éder Krisztián SP, akit mindenki lemelegez, nyilvánosságra hozta a kapcsolatát a modell csajjal?

Figyelt kérdés

Mondta, hogy "mindörökké" tervezi csajkámmal. Hát nem hiszem hogy addig bírnák, mert a Fluor Tomi nem bírja ha megcsalják:D

Am nem féltékenységből mondom, mert nekem teljesen más színész pai jön be, de sztem tök szánalmas, hogy az első barátnőjével kérkedni kezd, csak hogy ne bu-zizzák le.



2012. jún. 24. 12:53
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
Örülök hogy így látod, és végre egy ember aki legalább ezt elismeri. Mert őt mindenki szidja, ez a trendi... szomorú. Nagyon is becsülendő dolog, amit ő csinál!
2012. júl. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 A kérdező kommentje:

:)

a villalakó nyomiknál végtelenszer jobb:D

pfujj de utálom azokat a jöttment felkapott kis celebecskéket.nem értem hogy mit esznek rajtuk a rajongói:( meg h az a kurrva sehike dj-nek állt közben meg szart se ért hozzá..áááá:D

2012. júl. 9. 14:16
 23/61 anonim ***** válasza:

Igen, Sehikén én is nagyon kiakadtam... :) így én is tudnék mixelni! :)

Na látod, az ilyen "celebek" között, egy üde szinfolt azért egy ilyen tehetséges srác. Persze a hangja lehetne még jobb is, de ezt azért próbálja mással kompenzálni. :)

2012. júl. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 A kérdező kommentje:
Ja. Az is érdekes (de egyben szuperjó) hogy mostanság nem igen hallani Alekoszkáról. Pfüjjj de utálom azt a púpos b@lfaszt:D
2012. júl. 10. 11:44
 25/61 anonim ***** válasza:
Az összes ilyenntől kiver a víz: Alekosz, Éva... ááhh szörnyűek!!!!!
2012. júl. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim válasza:
61%

Jaj, de szánalmasak ezek az emberek! Jöhet a lepontozás, de azért elmondom!

1: Miből gondoljátok, hogy meleg? Van valami bizonyítékotok rá? Nincs!

2: Most jön a válasz , hogy Fluorral lakott. És akkor mi van? Más egyetemistának nincs lakótársa? Vagy nincsenek a férfiaknak férfi barátai?

3: egyáltalán hogy jön bárki is ahhoz, hogy a nemi hovatartozás alapján megítéljen valakit? Ez véleményem szerint mindenkinek a magánügye.

4: ha nem tetszik a zenéje, és/vagy a külseje, akkor nem kell nézni/hallgatni! Senkinek sem kötelező!

5: szerintem nincs rossz hangja, bár tény, hogy a rapp-szakmában jobb volt, de változnak az idők. Nem is néz ki mostanában rosszul, sőt... Ezért nem kell irigykedni, a sok energiát, amit erre pazaroltok inkább fordíthatnátok arra is, hogy Ti úgy nézzetek ki, mint ő.

Ja, és nem vagyok tini, sőt anyuka vagyok, és nem vagyok oda Sp-ért, nem hallgatom én sem a zenéjét, de egyszerűen kiráz a hideg az emberi butaságtól! 32/N :)

2012. júl. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 A kérdező kommentje:
nem pontotzok le senkit a véleménye miatt, csak mert nem egyezik az enyémmel. sőt pont ez a lényeg hogy TE mit gondolsz róla, hogy miben más a véleményed mint nekem:)
2012. júl. 15. 22:50
 28/61 anonim ***** válasza:

Ey nagyon -nagyon jó!! Mintha én írtam volna! Én meg egy 31 éves anyuka vagyok! :) És írtam már pár választ ide, én vagyok a 84%-os válaszoló. :) És más fórumokon is megvédtem már... amúgy nagyon örülnék, ha ismerhetném őt, szerintem nagyon kedves és vicces lehet. De én már férjnél vagyok sajnos :)

Régóta nyomon követem amúgy Krisztián munkásságát, és igen is példamutató, amit ő véghez visz!

2012. júl. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 A kérdező kommentje:
Jjam, am én 14 éves vagyok:) Mondjuk az életben sok sztár más lehet mint a tv-ben:D bár pl Kiszel Tünci..:D
2012. júl. 16. 15:14
 30/61 Kriszti8 ***** válasza:

26/29

"1: Miből gondoljátok, hogy meleg? Van valami bizonyítékotok rá? Nincs!"

te meg miből gondolod hogy nem meleg??van rá bizonyítékod??Nincs

meg aztis írtad hogyha nem teccik ne hallgassuk mert nem kötelező.na de ha a sz*r rádióba csak azt tudják adni???amikor a kocsiban utazunk szeretem benyomni a rádiót de sajnos 1 perc múlva kikapcsolom mert ezt hallom:a nevem sp

ez volt a kritikám:)

nah a zene világa sokkal szebb lenne ha nem lenne benne sp,Justin, MM és Fluor.elrontják a zene szó szépségét.a Fiatalok(köztük énis)azért utáljuk mert megakarjuk tartani a zenét nem pedig egy ocsmány popp útra terelni amit az említett 4 fiú játszik.engem nem érdekel ha b*zi.nem ítélem el mert nincs hozzá közöm.de jó lenne ha a mocskos zenéjével nem szennyezné a zenecsatornákat a rádiót meg ilyeneket...szégyen hogy a magyar zenészek között egy normális hangú sincsen.és én nem hallgatok serdülő tinigyereket mert egyrészt semmi tapasztalata sincsen és undormányhangja van mint egy lányxd másrészt nincs sp-nek zenei érzéke.sztem jó lenne ha szakmát váltana mert az éneklés nagyon nem neki való...biztos értesült h rossz a zenéje de akkor mértnem haggya abba??ami nem megy nem kell eröltetni(ezt már elis mondtam egy ehhez hasonló kérdésnél de ott Justin volt a téma)és én egyáltalán nem tisztelem őket mert nem csináltak semmit.haláluk után(kívánom hogy nagyon hosszú életük legyen mert azér nem kívánom nekik ahogy a legnagyobb ellenségemnek sem)senki sem fog rájuk emlékezni.nem alkottak semmi maradandót.Moczartot tisztelem mert már nagyon régen elhunyt(nyugodjon békében)és még mindig ismerik.szal az a 4 fiú nem ér semmit.csak beképzelt tinigyerekek akik élvezik h egy csomó csaj utnuk bomlik(én mondjuk pont nem)és inkábba rocknak kéne terjednie nem pedig a nyálnak:DDez volt a véleményem ,amúgy én nem szólom le az elöttem lévőket mert mindenkinek más az ízlése és ez így szép.unalmas lenne az élet ha mindenki ugyanolyan ízléssel rendelkezne..nah szóval ennyixdd

2012. júl. 17. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!