Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan tudnék megismerkedni...

Hogyan tudnék megismerkedni Gyurta Danival?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik, rá nézek a képére és rosszul vagyok teljesen, de nem tudom hogyan fogjak hozzá. Gyönyörű arca van, és a teste is nagyon izgató.

Ti mit javasoltok?

19/F


2009. aug. 6. 11:07
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
Én biztos forrásból tudom hogy nem meleg.
2010. jan. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

jójó nem meleg, na de attól még fiúzhat, nem ? mármint csak néha .... vannak ilyen srácok azért, én is akadtam már össze edzőtáborban, tusolóban tök hetero srácokkal, és hát nem én voltam a kezdeményező egy kis kalandhoz ...


lényeg h sztem az egy dolog h nem meleg meg az is egy dolog h attól még lehet pár kalandja fiúval

2010. nov. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Ezzel csak az a baj, hogy ha nem meleg, akkor nem "megismerkedni" akar a kérdező vele, hanem valami profánabb dologra vágyik. Ahhoz pedig nem igazán hiszem, hogy hódítani meg rajongani kell.
2011. dec. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:

Szia,

most találtam erre a régi kérdésedre, mert gyurtára kerestem rá. Azóta sikerült találkoznod vele?


Én az öccsén. Gegén keresztül ismerem, Gege biztosan nem meleg, azt bizonyította :)), de Gege is azt mondta, hogy szerinte Dani lányokat is, fiúkat is szereti.

Szóval te találkoztál vele?

2012. jún. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Jaj, "Gege bizonyította hogy nem meleg" ezt a hencegést, hogy megvolt egy ismert valaki...Büszke lehetsz rá ha igaz, hogy megfektetett, mikor csak azt olvasom róla hogy hány csaj volt már meg neki...
2012. aug. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

én is ismerek egy csajt, akit gege megcsinált

tényleg nagy kan lehet

2013. szept. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Az, hogy lefeküdt 1000 lánnyal, még nem bizonyítja, hogy nem szereti a fiúkat is.
2014. júl. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!