Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ciki, ha Taylor Swift a...

Ciki, ha Taylor Swift a kedvenc énekesem? 15/L

Figyelt kérdés
Most ne azt mondjátok, hogy kinek mi a ciki. Egész egyszerüen én csak félek, hogy ki fognak röhögni az osztálytársaim.
2013. márc. 18. 16:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem egyáltalán nem ciki. Az A ciki,hogyha rohangálsz utána ,hogy "Jajjjj hamarosan jön Budapestre Taylor Swift,jajjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!" Viszont ha csak hallgatod azzal semmi baj nincs,csak ne válj mániákus imádójává!
2013. ápr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Én utálom Taylor Swiftet. A zenéjét is és alapbol nem tetszik hogy már az 1000. pasin is tulvan. Viszont. Van ismerősöm aki szeretni és egyáltalán nem tartom cikinek. Hallgasd nyugodtan de arra figyelj ha olyanok körében vagy akik nemszeretik, akkor inkább ne beszélj ne áradozz róla ne kezdd el énekelni a dalát. Én rock fan vagyok. Nagyon is. De ismerőseim többsége inkább a hozzád hasonlókat hallgatja. Tiszteletben tartom ami azt jelenti hogy nem beszélek velük zenéről és kész. DE még annyit hagy mondjak hogy szabad életelvem alapján , ami TE VAQGY ( te szeretsz te csinálsz és neked az jó)nem ciki. Ez vagy te vállald fel magad ;) én sem rejtem véka alá a dolgaimat ha ugyvan ;)
2013. ápr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:

Énis szeretem, és hangosan dúdolom vagy énekelem a számait! 16 éves lány vagyok

Nagyon nem ciki! Sőtt a barátaim is jobban tisztelik mióta tudják hogy szeretem!

2013. ápr. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem egyáltalán nem ciki,Én is nagyon szeretem Taylor Swiftet. :) Szerintem nagyon jó énekesnő, tehetséges,nincs vele baj.És ha valaki kiröhög, akkor ne foglalkozz vele...ha te szereted akkor szereted...ezt el kell fogadni :)
2013. aug. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Shawna_Williams válasza:

Rólam leszedték a kereszt vizet mert meg vagyok buggyanva Taylorra!! ( Ja és Beatles hallgatok meg mindent ami country és nem tudom miért de utálom a Dubstepet vagy mi az!)

Ki is utáltak de engem nem érdekel azt hallgatok amit én szeretek és nekem nem mondhatják meg hogy milyen legyek!!

Húzd fel nyakig a gatyót és vállad a következményeket! Nálam is ez volt mint mondtam/írtam. Azóta szivatnak engem de még a tanárok is hogy más vagyok mint a többiek! XD

2013. aug. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

utolsó,ez elég szomorú!:( írok privit ha szeretnéd :)

és kérdező egyáltalán nem ciki...én is szeretem...engem is elítélhetnek emiatt de nem érdekel...:)

2013. aug. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 lauzellie válasza:
Egyáltalán nem ciki - inkább, mint hogy tucat 'dájreksönör' legyél... :d
2013. okt. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Veru10 ***** válasza:
Miért gondolod,hogy ciki? Egyáltalán nem az nekem is a kedvencem,és nekem az egyik osztálytársam azt mondta,hogy az már lejárt,én meg azt mondtam,hogy csak az ő fejében,tehát egyáltalán nem ciki! 10L
2015. ápr. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki!

Én 14/L vagyok és én is Taylort hallgatok.Nekem senki nem mondta hogy ciki lenne.

Ha Taylor tetszik szerintem csekkold le Christina Perri-it is. Nekem az ő számai is favok

2015. szept. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem ciki.Sokal,jobb mint ha wellhello,mr.buzta,essem"hasra estem ***** közben-t hallgatsz :D
2015. szept. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!