Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Eminem vs Justin Bieber?

Eminem vs Justin Bieber?

Figyelt kérdés

Kinek jutna több pozitiv szavazat?

Ha lehet indoklás is legyen.



2013. ápr. 20. 19:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Miért kell a kettőt összehasonlítani, amikor teljesen más műfaj? Veszekedés céljából, hogy idejöjjön a sok tinip#csa akik Justin-t választják, aztán a többi "nagyokos" meg lehurrogja őket? Részemről Bieber, mert nem szeretem a rap-et, pedig elismerem, hogy Eminem nagyon tehetséges, jobb mint a feketék, és JB-t is magasan veri, de mondom hogy más műfaj. Én Justin zenéjét kedvelem jobban.
2013. ápr. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Mivel a rap műfaj a kedvencem, egyértelműen Eminem-et választom. Viszont sose értettem az ilyen összehasonlításokat. Egyrészt teljesen más műfaj, másrészt pedig az egyik 19éves, a másik lassan 41. Az utóbbi több mindent megért, több mindenen átment, eljutott oda ahova mindig is akart, a saját erejéből dolgozott meg azért, amiért.(persze más segítsége is hozzájárult, de az más téma) Nem tudok olyan sok mindent Justin-ról, nem ítélem el, de mivel már írtam hogy rap-párti vagyok, nem őt választom.
2013. ápr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
EMINEM!
2013. ápr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
összehasonlíthatatlan
2013. ápr. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem összehasonlíthatatlan, mert Eminem az egyik, ha nem a legjobb rapper a világon, Bieber pedig még a saját műfajában is egy nagy 0
2013. ápr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Eminem

13L

2013. ápr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
0%

Justin, de tenyleg nem lehet oket ossze hasonlitani ezek ket olyan ember akiket a maguk mufajaban mondhatunk a legjobbnak. Csak azert mondom h Justin jobb mert sokkal jobb pasi ;)

20/L

2013. ápr. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan teljesen más műfaj de szerintem a kérdező azt akarja megtudni h egy szókimondó rapper (Eminem) jobb vagy egy nyálas b*zi (Justin Bieber).

Szerintem Eminem a jobb.Sőt...EMINEM IS THE REAL SLIM SHADY!

2013. ápr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
justin bieber
2013. ápr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ime néhány video

Eminem

http://www.youtube.com/watch?v=eJO5HU_7_1w

Justin Bieber

http://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4

Eminem Grammy dijas

Justin...Tinipics@k bálványa

2013. máj. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!