Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szép ez a fiú csajok OLASZ...

Szép ez a fiú csajok OLASZ nem cigány?

Figyelt kérdés

olasz srác a neve emis killa rapper.


nektek bejön?


[link]


[link]



2013. ápr. 29. 16:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Helyes csak ne cigizne:)
2013. ápr. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
89%
jo jo ...
2013. máj. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem tetszik,a stílusa meg főleg nem,de ha erre gerjedsz,ha lesz@rnak,megcsalnak,stílusa alapján ezt nézném ki belőle!Izlésficam?Pl aki nekem tetszik,szőke,kékszemű,helyes,magas,pasis,ha én kiraknák róla képet(ha volna)és ti leszólnátok,csak azért,mert nem a zsáneretek,erre én meg azt mondanám,hogy izlésficamotok van?Mindenkinek más tetszik!Amúgy nagyon távol áll az olasztól
2013. máj. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
75%

[link]


Ezen a képen sokkal jobban néz ki,amúgy nem rossz, nem rossz, de van benne valami, ami miatt nem szimpi...

2013. máj. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nagyon kedves vagy,kérdezel valamit,én válaszolok,te meg lepontozol azért,mert elmondtam a saját véleményem!Ez a fiú nem az,akivel boldogan együtt élnél életed végéig,te is mondod,hogy valamiért nem szimpi!Ilyen fiúk hamar megcsalnak!És nem tetszik,végül is te kérdezted bejön-e,vagy sem,lehet neked se jönne be az a pasi,aki nekem tetszik!legalább 1-gyel kevesebb,aki veszélyt jelenthet a ,,pasidra''nézve
2013. máj. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!