Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A cigány csajok mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cigány csajok mennyire őszinték ilyen téren?

Figyelt kérdés
Köztudott, hogy a cigányok gátlástalanok és bármit bárhol meg mernek csinálni. Na nem rég velem olyan történt, hogy séltáltam a városban és velem szemben jött pár cigány és az egyik ciágny csaj azt mondta nekem, hogy szia szép fiú. Nem tudom, hogy tényleg helyesnek tartott-e vagy csak szemétkedett és valójában gúnyolni akart, vagyis rondának tartott. Én nekem nincs valami sok öbnizalmam, csúnyán érzem magam, a legtöbb lány észre sem szokott venni, de azért időnként fehér, magyar lányok is szemeztek már velem vagy piszkálták a hajukat, amikor a közelükben voltam meg lehajtották a tekintetüket egy-egy szemezés után, mintha zavarba jöttek volna, de ebben sem vagyok biztos, mivel a magyar lányok sosem szólalnak meg így, mint a cigány csajok. Egyetlen egyszer volt olyna, de az még jó pár éve, hogy egy magyar lány odahívott magukhoz és azt mondta, hogy azért hívott, mert bejövök a barátnőjének, aki nagyon félénk volt, de ennyi, meg olyan volt még, hogy lányok a suliban másik osztályból megláttak a folyosón és elkezdtek nevetgélni, meg volt olyna, hogy egy lány amint meglátott szólt a barátnőjének, hogy ott van, minth arám célzott volna. Nagyjából ilyen dolgok történtek velem, de többnyire csak szemeznek velem a lányok akiket jó, ha egyszer látok az életeben és kész. Szóval nem vagyok agyondícsérgetve és még barátnőm sem volt sosem.
2013. febr. 12. 23:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Hogy merészelsz ilyet? Nem szép dolog cigányozni! A megfelelő szó itt a kisebbség! :DD
2013. febr. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Haveromat pont így próbálták meglopni. Odament hozzá 2 cigány csaj enyelegni, közben ki akarták venni a mobilt a farmerzsebből. Haverom ezt észrevette...
2013. febr. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
A haverod már ott cseszte el, hogy közel engedte őket magához ...
2013. febr. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Én ezt a kérdést nem bírom feldolgozni.Komolyan.
2013. febr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Cigit akart kérni. Vagy lehúzni. Más opció nincs.
2013. febr. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

Ilyenkor mindig valami kamu dumával mennek oda, hogy megnézzék mit lehet ellopni tőled.


Ha pl. cigány azt kérdezi, hogy mennyi az idő, sose vedd elő a mobilod.

2013. febr. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Biztos megláttak nálad valami értékes cuccot.
2013. febr. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Rasszistának tűnhetnek az eddigi válaszok, de sajnos igazak. Ha egy cigány szólít le bármilyen módon, bármilyen ürüggyel, hagyd figyelmen kívül. Lehet, hogy ez pofon az önbizalmadnak, de azok a lányok biztos nem a két szép szemedért szóltak be.


Azt pedig tökéletesen nem tudom hova tenni, hogy miért írtad le az összes olyan eseményt az életedben, ami valaha építette az önbizalmadat. De komolyan, miért?

2013. febr. 13. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Jó alacsonyan lehet az önbecsülésed, ha pár retartdált cigány luvnya elismerésére vágysz.

Az előzőeknek igaza van: dzsipszit nem engedsz közel magadhoz, mert könnyen összeszedsz valamit, de kb. 100%, hogy ki akarnak rabolni. Telefon, iratok, pénztárca szigorúan a belső zsebben tartandó ilyen esetekben.

2013. febr. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jajj csak ezekkel szóba ne állj mert nagy valószínűséggel rossz vége lesz a dolognak! Tuti hátsó szándék van a dologban.
2013. febr. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!