Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Cigány vs Magyar csajok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cigány vs Magyar csajok?

Figyelt kérdés

A cigány csajok tényleg olyan jók?

A cigány csajok tényleg olyan jók?

Állítólag sokkal tüzesebbek és harciasabbak mint a magyar lányok,és nem utolsó sorba erősebbek is meg jobban tudnak verekedni.Szerintetek ez mennyire igaz?Lányok ha harcoltatok már ellenük írjátok meg hogy hogy történt és ki nyert.Pasik ha látatok vagy hallottatok ilyesmit a ti véleményetekre is kíváncsi vagyok.

Ja igen ez nem rasszista kérdés,és ilyen jellegű megjegyzésektől légyszi kíméljetek,köszi!


2011. máj. 24. 17:05
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
84%

Ez annyira béna általánosítás. Magyar lányok... vannak bodybuilder magyar lányok. pl. Vannak romantikusak, akik nem is verekednek.

A roma csajok sem egyformák.

2011. máj. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
86%
Hát én nem tudom, nekem a hátam borsódzik attól, hogy cigánnyal kezdjek...
2011. máj. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
69%

Maga a roma emberfaj(ha szabad így fogalmazni..) jóval forróbbfejű, ingerelhetőbb, agresszívabb, hirtelen haragúbb, stb.

Az erő meg lehet hogy azért van Nekik, mert minden nincs az orruk elé téve, és van, amiért meg kell keményen dolgozniuk. (jó, tudom, hogy a magyarok is, de a fiatal csajok nem mind..)

Szerintem simán a roma lány nyerne egy magyar vs. roma lánybunyón. Ők szerintem alapból ilyenek, nem ugyanaz az életvitelük, mint nekünk, magyar lányoknak.

(lásd. Rubint Réka..)

2011. máj. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is a roma làny gyõzne, mert màs a neveltetésük. Még soha életemben nem verekdetem, de nem àrtana màr kipróbàlni, hogy milyen is az.:)
2011. máj. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
81%
Én az vagyok, de nem vagyok harcias. Ha kell, én odaállok, de nem keresem a baj. Az ágyban azt mondta az egyik srác béna vagyok, másnak meg tetszik/megfelel amit tudok....
2011. máj. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 napietus ***** válasza:
85%

a mi falunkban nincsenek romák. egyszer találkoztam csak velük testközelben. elég aggresszívak, de a fegyvertől félnek :) én verekedni nem tudok, de kiválóan lövök (mozgó célpontra is 78-80 %). ezt mondjuk nem tudták (és azt sem, hogy ami nálam volt az csak egy riasztópisztoly), de a lőfegyvernek látszó tárgy látványától is iszkoltak, mint a nyulak. öröm volt nézni :) csak annyit kell mondani, amikor támad a csorda, hogy lehet jönni, győzni fogtok, de az első 5-öt lelövöm, ki kezdi?


29/n

2011. máj. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%

napietus: csak kíváncsiságból, hol/hogy kerültél olyan helyzetbe, hogy betámadott a csorda és hogy-hogy épp volt nálad egy riasztópisztoly? amúgy meg undorító, hogy ez folyik ebben az országban, a saját hazánkban fenyegetik az életünket ezek az élősködők... ez már elég szomorú:/

amúgy a kérdésre a válasz: ezek általában csordában támadnak, mert csak ebben lelik erejüket, és mivel azt hiszik, mindent megengedhetnek maguknak, még jó, hogy jobban tudnak verekedni, mint a magyar csajok, mivel ők nem úgy nőnek fel, hogy minden szembejövőt megvernek és kirabolnak...

2011. máj. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
91%
Engem egyszer megtépett egy roma lány, de nem volt sikeres az akciója. Nem dolgozott sokat az ügyön. (Végül kitéptem a hajat és hát..kicsit megkopasztottam.)
2011. máj. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb cigány csak bandába mer rajolni, meg támadni!! Amikor biztos fölényben vannak.
2011. máj. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
84%

"Maga a roma emberfaj(ha szabad így fogalmazni..) jóval forróbbfejű, ingerelhetőbb, agresszívabb, hirtelen haragúbb, stb."


Így igaz. Ezt teszi a több nemzedéknyi beltenyészet.


Én már annak a gondolatától is irtózok, hogy egy cigány közelébe menjek, hát még attól, hogy közelebbi kapcsolatba is kerüljek velük. Mindenki maradjon a saját fajtájánál!

2011. máj. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!